Integracja z Fakturownia.pl - synchronizacja klientów i faktur jako interesy

Utworzono: 2015-07-16
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-11
Liczba odwiedzin posta: 3728

Jeśli korzystasz z internetowego serwisu do wystawiania faktur Fakturownia, to z łatwością możesz je zsynchronizować z kontem w Sugesterze, tak by działania na klientach w obu systemach aktualizowały bazę. Aby Twoja baza klientów w Sugesterze automatycznie synchronizowała się z tą w Fakturowni (i odwrotnie), a wszystkie wystawione faktury w kontekście danego klienta pojawiły się w Sugesterze jako nowe Interesy, wystarczy jednym kliknięciem włączyć integrację z Fakturownią.

Aby to zrobić, wejdź w Ustawienia>Ustawienia konta>Integracje i zaznacz checkbox Integracja z Fakturownia.pl.
Pojawi się dodatkowe pole, które będzie wymagało od Ciebie wpisania Fakturownia API Token.Skąd wziąć API Token Fakturownia?

Znajdziesz go na swoim koncie w Fakturownii. W tym celu zaloguj się do serwisu, wejdź w Ustawienia>Ustawienia konta>Integracje i skopiuj kod API 

Następnie przejdź do Sugestera i wklej skopiowany kod API w polu Fakturownia API Token. Kliknij Zapisz.

Gotowe! System automatycznie powiąże oba konta ze sobą na poziomie klientów oraz faktur i interesów. Od tej pory wszystkie zmiany w danych klientów oraz nowi klienci dodani w Fakturownii będą automatycznie importowani do Sugestera i na odwrót. Dodatkowo wszystkie nowe faktury wystawione danemu klientowi w Fakturownii pojawią się na karcie klienta w Sugester CRM jako nowe interesy.

Uwaga! Jeśli przed dokonaniem integracji kont posiadałeś listę klientów w Sugesterze i chcesz, by pojawiła się ona w Fakturownii (lub odwrotnie), zgłoś się do nas pod adres info@sugester.pl, żebyśmy dokonali synchronizacji kont.

Jeżeli chcesz aby wszystkie historyczne faktury na Twoim koncie fakturowni pojawiły się jako interesy w Sugesterze - napisz do nas na info@sugester.pl . 


Powrót


Komentarze

Dodaj komentarz