Webinar 22 i 24 listopada godzina 12:00

Utworzono: 2016-11-28 Liczba odwiedzin posta: 391
Żeby wziąć udział w naszych Webinarach w tym tygodniu należy zarejestrować się na stronie https://sugester.clickmeeting.com/przekroj/register a następnie o godzinie 12:00 danego dnia wejść na stronę https://sugester.clickmeeting.com/przekroj i dołączyć do Webinaru.

Podczas Webinaru pokażemy przekrój wszystkich opcji systemu Sugester oraz odpowiemy na Wasze pytania odnośnie korzystania z systemu.

Zarejestrować się można również korzystając z przycisku poniżej:

Uwaga: aby wziąć udział w Webinarze nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania (trzeba mieć tylko aktywną wtyczkę flash w przeglądarce).


Powrót


Komentarze

michal
michal
Zrzut%20ekranu%20clickmeeting
Odpowiedź główna   Próbowałem zapisać się na Webinar ale rejestracja wydaje się niemożliwa ;). W załączeniu zrzut ekranu.... Nie można się zarejestrować. Można podać swój mail jeśli już się jest zarejestrowanym ;)

michal
michal
Odpowiedź główna   Dziękuję za informację. Aby zarejestrować się na Webinar należy kliknąć w zielony przycisk "Rejestracja", który widać na dole przesłanego załącznika.
Można również skorzystać z bezpośredniego linku - https://sugester.clickmeeting.com/przekroj/register

2016-11-24 08:30

Zgłoś naruszenie zasad

michal
michal
Odpowiedź główna   Czy gdzieś można je obejrzeć ?

2016-11-28 17:19

Zgłoś naruszenie zasad

michal
michal
Odpowiedź główna   Tak, docelowo chcemy każdy webinar nagrywać i umieszczać na naszej stronie. W tej chwili trzeba wziąć udział w webinarze na żywo, postaramy się jednak nagrać jutrzejszy webinar i udostępnić go wszystkim zainteresowanym.

2016-11-28 17:33

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz