Czy komunikat "chwilowo nie ma nas online" w okienku czatu ustawia się automatycznie gdy nie jesteśmy zalogowani do systemu?

Utworzono: 2015-11-26
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08
Liczba odwiedzin posta: 1213

Jeśli Administrator/Operator czatu nie jest dostępny online (czyli nie jest zalogowany do Sugestera) wtedy okienko czatu na stronie WWW  zamiast pola do wpisywania wiadomości na czacie będzie zawierać pole "email" i "wiadomość" oraz informację o niedostępności ( którą możemy dowolnie zmodyfikować).Gdy użytkownik wpisze tam wiadomość, zostanie ona przesłana na e-mail operatora (wpisany w ustawieniach czatu w polu: Wysyłaj powiadomienia na e-mail na czaty bez odpowiedzi)

Jeżeli posiadamy wielu operatorów i kilka czatów - możemy stworzyć działy (w menu Ustawienia > Ustawienia konta > działy), przypisać do nich operatorów a w ustawieniach danego czatu przyporządkować do niego tylko dany dział. Wtedy czat będzie wyświetlał informację o chwilowej nieobecności gdy żadnego z operatorów w tym dziale nie będzie aktualnie online. Również tylko operatorzy z danego działu będą otrzymywać powiadomienia że pojawiły się nowe czaty.


 


Powrót


Dodaj komentarz