Nowości w Sugesterze 26-30 września

Utworzono: 2016-09-30
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-22
Liczba odwiedzin posta: 1110

Jak co tydzień zapraszamy na krótki przegląd nowości i modyfikacji w naszym programie. Miłej lektury!

1. Funkcja AND/OR w filtrach

Dodaliśmy funkcję, która pozwoli Ci tworzyć bardziej szczegółowe filtry. Zastosuj funkcję w polach Nadawca lub Tytuł lub Treść, albo we wszystkich trzech, by Twój filtr był jeszcze skuteczniejszy. Od tej pory nie musisz już tworzyć kilku osobnych filtrów. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule o filtrach

2. Checkboxy do rejestrowania ilości otwarć maila i kliknięć w link

W ustawieniach maili pojawiły się dwa dodatkowe chceckboxy -  Rejestruj otwarcie emaili oraz Rejestruj kliki w emailach, które pozwolą Ci kontrolować skuteczność wysyłki maili. Dodaliśmy tę funkcję, by ułatwić ci śledzenie dostarczalności Twoich wiadomości oraz ilości kliknięć w link zawarty w Twoim mailu. Do tej pory opcja była dostępna tylko dla mass mailingu. Od teraz możesz jej używać również dla pojedynczych maili. Nie musisz się więc już zastanawiać, co się stało z mailem, który wysłałeś do ważnego klienta. Wszystkie informacje znajdziesz bowiem w aktywnościach, wchodząc w ten post. Więcej o tym, w jaki sposób sprawdzić czy odbiorca otworzył mail oraz czy odbiorca kliknął w link, znajdziesz w naszej bazie wiedzy. 


3. Wyświetlanie podprojektów na karcie projektu

Aby nic nie umknęło Twojej uwadze podczas pracy nad projektem dodaliśmy wyświetlanie informacji o podprojekcie w głównym widoku danego projektu. Dodatkowo możesz łatwo przejść do konkretnego podprojektu, wystarczy na niego kliknąć.4. Drobne fixy

Niekiedy zdarzał się problem z przesyłaniem załaczników typu .dwg, ale szybko zareagowaliśmy i sytuacja nie powinna się juz powtarzać.

Czasami był też problem z numeracją zadań, przekształconych z maili. System nie uwzględniał takich zadań w nadawaniu kolejno numerów. Problem został już rozwiązany. 


Powrót


Dodaj komentarz