Tworzenie wpisu do bazy wiedzy w różnych językach

Utworzono: 2018-01-26
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-26
Liczba odwiedzin posta: 279

Sugester daje Ci możliwość tworzenia wielojęzycznej bazy wiedzy. Oznacza to, że jeśli masz klientów z różnych stron świata i chcesz im udostępnić najważniejsze informacje o Twoich usługach/produktach w postaci bazy wiedzy w ich ojczystym języku, możesz w jednej chwili stworzyć artykuł w kilku wersjach językowych, bez przechodzenia do oddzielnej bazy wiedzy za każdym razem.

Konfiguracja dla wielojęzycznej bazy wiedzy
Aby móc stworzyć bazę w kilku językach, musisz wejść w Ustawienia>Konfiguracja Bazy Wiedzy>Szablon i sprawdzić czy w polu Szablon HTML masz wybrany szablon Help center. Natomiast jeżeli korzystasz z własnego szablonu, skontaktuj się z nami na info@sugester.pl.

Jak dodać wpis w obcym języku


1. Stwórz najpierw artykuł w języku polskim. W tym celu wejdź w swoją bazę wiedzy i kliknij przycisk Dodaj post2. Po stworzeniu wpisu kliknij Zapisz3. Jeśli chcesz dodać odpowiednik stworzonego właśnie artykułu w innym języku, wejdź w przed chwilą stworzony post, kliknij Edytuj post.4. Zjedź na dół strony i w polu Wersja językowa wybierz język, w którym będziesz pisać postSystem zapyta Cię czy na pewno chcesz utworzyć artykuł w tym języku. Potwierdź klikając OK.5. Sugester przełączy Cię wtedy do wersji językowej bazy, w której języku tworzysz właśnie wpis Standardowo wpisz tytuł, treść posta, wybierz kategorię i odznacz checkbox Draft. kliknij Zapisz.6. W Twoim wpisie w bazie wiedzy pojawi się flaga do przełączania się między językami, będziesz mógł dzięki temu łatwo przejść do tego samego artykułu w innym języku 


Powrót


Dodaj komentarz