Nowości w systemie 17-28 kwietnia

Utworzono: 2017-05-02
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20
Liczba odwiedzin posta: 1001

Zajrzyjcie do naszych Nowości w systemie i przekonajcie się jak nowe funkcje jeszcze bardziej polepszą jakość Waszej pracy z Sugesterem!

1. Oznaczenie odłożonego maila/zadania w inboxie

W Sugesterze macie możliwość odkładania maili i zadań na późniejszy termin, np. gdy czekacie jeszcze na feedback od kolegi z teamu lub po prostu nie możecie teraz zająć się daną sprawą. Takie maile trafiają do folderu Oczekujące, a w wybranym terminie pojawiają się ponownie w inboxie na górze listy. Żeby łatwo Wam było je odróżnić od nowych wiadomości, dodaliśmy ikonkę zegarka, która wyświetla się po lewej stronie postu. Dzięki temu od razu wiadomo, które zgłoszenia są nowe, a które przełożone z innego terminu.


2. Automatyczne rozwijanie widoku zgłoszeń przychodzących/wychodzących (inbox/outbox)

Jeśli chcecie mieć podgląd do folderów Emaili i Zadań w inboxie lub folderów Wszystkie wysłane i Twoje wysłane, bez konieczności rozwijania ich za każdym razem, możecie w ustawieniach zaawansowanych konta wkleić skrypt, który automatycznie będzie rozwijał widok maili/zadań w inboxie/outboxie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat zaawansowanej konfiguracji programu, zajrzyjcie do posta Wewnętrzna konfiguracja i dostosowanie systemu do własnych potrzeb.


3. Zwiększenie limitów przy tworzeniu faktury z wielu interesów

Jak wiecie, w ostatnim czasie pojawiła się w Sugesterze możliwość tworzenia jednej faktury z wielu interesów. Dzięki ostatnim zmianom, jakie wprowadziliśmy jedna faktura może zawierać nawet do 100 pozycji, ale nie więcej. Aby dowiedzieć się więcej na temat integracji Sugestera z Fakturownią oraz dodawania faktur z naszego systemu, przeczytajcie artykuły Nabywca inni niż odbiorca oraz Integracja z fakturownią.

4. Zmiany w polu Odbiorca w filtrach

W naszym systemie dajemy Wam możliwość dodawania różnego typu filtrów, które mają za zadanie usprawnić i usystematyzować Waszą pracę. Ostatnio zmieniliśmy nieco założenie jeśli chodzi o pole Odbiorca w filtrach. Do tej pory odbiorcę można było wybrać tylko spośród pozycji wyświetlonych na liście. Od niedawna możecie już wpisywać adres skrzynki ręcznie. Zmieniliśmy to założenie, ponieważ w sytuacji kiedy w konfiguracji skrzynki były ograniczenia kto może wysyłać z danego adresu wiadomości - w filtrach w polu Odbiorca taki adres w ogóle się nie wyświetlał, co okazało się uciążliwe. Dlatego teraz, niezależnie od konfiguracji skrzynki mailowej, możecie wpisywać adres, jaki jest potrzebny do stworzenia filtru ręcznie. Więcej informacji dotyczących samych filtrów znajdziecie w artykule Filtry.Powrót


Dodaj komentarz