Poznaj nowe funkcje: możliwość samodzielnego sprawdzania dostępnych limitów na koncie oraz dodatkowe zmienne w stopce/szablonie dokumentu

Utworzono: 2018-07-27
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-17

Liczba odwiedzin posta: 729

W tym tygodniu dwie sprawy - dodaliśmy w ustawieniach stronę z widocznymi limitami na koncie oraz uzupełniliśmy dane firmy o kolejne zmienne, które przydadzą się w stopce czy szablonach dokumentów. Miłej lektury!
 

1. Możliwość samodzielnego sprawdzania dostępnych limitów na koncie


Rzecz się tyczy wybranego przez Ciebie planu oraz limitów, które dla tego planu obowiązują. Niezależnie czy korzystasz z wersji bezpłatnej Sugestera, czy decydujesz się na opłacenie któregoś z płatnych planów każdy z nich posiada pewne wytyczne, o których warto pamiętać. Plan oraz dostosowane do niego limity wybierasz sam według własnych potrzeb. W miarę jak rośnie Twój biznes i Twoje potrzeby, możesz oczywiście zwiększyć limity, przechodząc na inny plan. Aby jednak mieć świadomość czy obecny plan Ci wystarcza, dodaliśmy w Ustawieniach możliwość samodzielnego sprawdzania wykorzystania dostępnych na koncie limitów.

Dzięki jednemu przyciskowi Sprawdź limity na koncie, możesz np. podejrzeć ile maili jesteś w stanie jeszcze wysłać w tym miesiącu lub ilu nowych pracowników możesz zaprosić do Sugestera. Do tej pory takie moce mieliśmy tylko my, ale od dziś się nimi z Tobą dzielimy:)

Jeśli zajrzysz do tabeli limitów na swoim koncie i zobaczysz któryś z rekordów podświetlony na żółto, to oznacza, że wykorzystałeś dostępne limity już w 80%. Natomiast jeśli zobaczysz czerwone podświetlenie, zastanów się nad zmianą, bo limit został przekroczony.

Porównanie planów i obowiązujące dla każdego z nich limity znajdziesz w naszym cenniku.

A jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie na koncie szukać tabeli limitów, zajrzyj najpierw do naszego wpisu Sprawdzanie limitów na koncie.

 

2. Facebook, Instagram, Linkedin w danych Twojej firmy


Jakiś już czas temu udostępniliśmy Ci możliwość wprowadzania danych swojej firmy do Sugestera i wykorzystywania ich do dynamicznych stopek czy szablonów dokumentów. Pozwala Ci to zaoszczędzić czas, a Twoja stopka w mailu czy oferta wyglądają bardziej profesjonalnie.
Jeśli chcesz mieć perfekcyjną stopkę/szablon dokumentu lub raport, wystarczy że:
  • uzupełnisz dane firmy, wchodząc w Ustawienia>Ustawienia konta
  • stworzysz szablon stopki/dokumentu (jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj do artykułu Stopka email lub Szablony dokumentów) wykorzystując w nim odpowiednie zmienne
To tyle! Od teraz generując umowę/ofertę dla klienta lub wysyłając maila system "zaciągnie" dane z tych pól, których zmiennych użyłeś w szablonie.  A co nowego się tu pojawiło? Od dziś dane firmy możesz też uzupełnić o linki do portali społecznościowych takich jak Facebook, Linkedin czy Instagram.

Jeżeli jeszcze nie uzupełniłeś swoich danych, a czujesz, że chcesz to zrobić, zajrzyj do naszego artykułu Dane Twojej firmy w Sugesterze.
Powrót


Dodaj komentarz