Pliki - wgrywanie i porządkowanie plików

Utworzono: 2015-06-26
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10

Liczba odwiedzin posta: 4365

Wszystkie abonamenty Sugester dają dostęp do funkcji przechowywania plików w chmurze. Ilość miejsca w planach płatnych jest nieograniczona; w planie darmowym limit wynosi 1 GB. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku wynosi 10 MB. Nie ma ograniczeń co do liczby ani formatu przechowywanych plików.
Aby dodać pliki do swojego konta na Sugesterze, wejdź w panel Ustawienia > Ustawienia konta > Dodatki > Pliki > Dodaj pliki. Tak wygląda ekran dodawania nowych plików:
Ekran dodawania nowych plików

W tym samym panelu można także dodawać nowe foldery. Aby to zrobić, wpisz nazwę nowego folderu w pole poniżej napisu Nowy folder i naciśnij przycisk "+"Jeśli folder, który właśnie dodałeś okazał się zbędny, możesz go w łatwy sposób usunąć, klikając ikonkę kosza, znajdującą się po lewej stronie. Możesz też po prostu zmienić jego nazwę, jeżeli dodałeś już wcześniej jakieś pliki i chcesz je zachować (ikonka ołówka).
Foldery w plikach wyświetlają się w kolejności alfabetycznej.

foldery

Pliki wgrane na serwer Sugestera możesz udostępniać klientom lub współpracownikom. Aby uzyskać bezpośredni link do danego pliku, kliknij w jego nazwę i wybierz opcję "Kopiuj adres linku". W twoim schowku znajdzie się dokładny adres danego pliku - wystarczy, że wkleisz go do wiadomości e-mail czy innej konwersacji.
Kopiuj adres linku

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Komentarze

Dodaj komentarz