Mail - lista TODO

Utworzono: 2017-03-24
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10

Liczba odwiedzin posta: 3970

Czasami potrzebujesz na szybko zapisać kilka czynności, jakie masz do wykonania, by zakończyć sprawę z klientem, dokończyć mail lub przejść do kolejnego etapu projektu. W Sugestrze prostym rozwiązaniem na zapisanie hasłowych notatek dotyczących maili, zadań czy projektów jest funkcja TODO. To rodzaj checklisty, gdzie możesz zapisać co po kolei musisz wykonać, by zakończyć swoje zadanie.

Przy mailach lista sprawdzi się zamiast tworzenia odrębnego zadania do wiadomości, natomiast przy projektach wypiszesz wszystkie kroki, jakie są Ci potrzebne do ich zakończenia. Po wykonaniu każdego kroku, możesz go po prostu odznaczyć, nie zniknie on z listy, ale zostanie skreślony, co będzie Ci w przyszłości przypominać, na jakim etapie rozwiązywania zgłoszenia czy projektu jesteś. Każdą pozycję z checklisty możesz też skasować, korzystając z ikonki kosza jaka pojawi się przy zaznaczeniu pozycji z listy.

Zrzut ekranu 2017 06 08 o 16


Aby aktywować tworzenie listy w mailach i zadaniach, wystarczy że klikniesz przycisk Dodaj TODO, wchodząc w dowolnego maila lub zadanie.


todo do maili i zadan

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz