Nowości w systemie 9-13 stycznia 2017

Utworzono: 2017-01-13
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-21
Liczba odwiedzin posta: 1491

Wracamy do naszych opisów nowości w Sugesterze. Sprawdźcie co nowego pojawiło się ostatnio w systemie. Miłej lektury!

1. Połączenie zadania z notatką z rozmowy w module VOIP

Od dawna już istnieje w Sugesterze możliwość dodawania zadań z poziomu modułu VOIP. Teraz dodatkowo cała notatka, którą dodacie podczas rozmowy z klientem, wyświetli się w oknie zadania. Dzięki temu nie będziecie musieli już przełączać się między modułami, żeby sprawdzić jaki był temat rozmowy, do której zostało dołączone zadanie - wszystkie niezbędne informacje są dla Was dostępne w jednym miejscu.
Więcej na temat Tworzenia zadań z poziomu VOIP znajdziesz w naszym artykule pomocy.
2. Zmiany w powiadomieniach/notyfikacjach mailowych

Zmieniliśmy nieco założenia jeśli chodzi o działanie powiadomień dotyczących nowych zadań/maili w Sugesterze. Od teraz możesz decydować, zaznaczając odpowiedni checkbox w Ustawieniach, czy chcesz być powiadamiany tylko o tworzeniu/edycji/rozwiązaniu zadań, czy powiadomienia mają też dotyczyć nowych/rozwiązanych maili. 
Więcej o notyfikacjach znajdziesz w artykule Powiadomienia/notyfikacje emailowe
3. Możliwość wybrania więcej niż raz adresu korespondencyjnego przy imporcie klientów

Aby zachować jeszcze więcej ważnych informacji podczas importu naszej bazy klientów do Sugestera, dodaliśmy możliwość wybrania w nagłówkach kolumn pozycji Adres korespondencyjny więcej niż raz. Dzięki temu jeśli Twój klient ma np. dwa adresy korespondencyjne, po imporcie system zaczyta te informacje do pola Adres korespondencyjny w CRM.4. Import interesów przy imporcie klientów

Przy imporcie klientów dodaliśmy możliwość zaimportowania interesów, które były zapisane w Twojej dotychczasowej bazie. Wystarczy, że odpowiednio przypiszesz nagłówki do kolumn, w których znajduje się informacja o Twoim interesie - Sugester na podstawie tych informacji stworzy interes podpięty do konkretnego klienta. Nie będziesz już musiał tych danych uzupełniać ręcznie.5. Ignorowanie wielkości liter w filtrze SPAM

Aby filtr spamu działał jeszcze dokładniej, dodaliśmy do systemu checkbox Ignoruj wielkość liter. Wystarczy, że wpisując tytuły/fragmenty tytułów wiadomości spamowych, zaznaczysz ten checkbox. System będzie wtedy filtrował wiadomości, bez względu na wielkość liter.

Więcej na temat ustawień filtru spamu w pomocy Własne filtry emaili
 


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
cnservice
Witam,

ad. 2. Zmiany w powiadomieniach/notyfikacjach mailowych

Powinno działać to niezależnie :)
a) notyfikacje zadań
b) notyfikacje e-mail

2017-01-14 18:57

Zgłoś naruszenie zasad

sylwia
sylwia
Odpowiedź główna (test)   Wita,

dziękuję za sugestię. Pewnie w przyszłości taka opcja się pojawi. Na chwilę obecną można to rozwiązać w ten sposób, że należy stworzyć filtr, w którym wybierzemy tylko odbiorcę i zaznaczymy checkbox notyfikacji. Wtedy każdy mail, jaki będzie wysłany do tego odbiorcy, będzie też skutkował wysłaniem notyfikacji.
 
--


Pozdrawiam,
Sylwia Cerecka
Customer Support
tel. +48 22 397 09 33
e-mail: sylwia@sugester.pl


Sugester Sp. z o.o.
Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa
sugester.pl

Sugester - System online do obsługi klientów i zgłoszeń
 

2017-01-16 14:16

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz