Powiadomienia (push) na urządzeniach mobilnych

Utworzono: 2015-11-20
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-11
Liczba odwiedzin posta: 2650

Jeśli chcesz być na bieżąco ze sprawami swoich klientów i mieć wgląd w komunikację na czacie również poza biurem, włącz powiadomienia push w przeglądarce Google Chrome i Firefox na urządzeniach mobilnych i komputerach. Powiadomienia push to znany z wielu aplikacji mobilnych mechanizm powiadamiania użytkownika o nowych treściach - widzimy je np. kiedy ktoś zaprosi nas do znajomych na Facebooku.

Żeby otrzymywać powiadomienia push od Sugestera nie trzeba instalować żadnej aplikacji: wystarczy zainstalowana na komputerze, smartfonie lub tablecie aktualna wersja przeglądarki Google Chrome lub Firefox.

Ważne jednak, aby pamiętać o dodaniu przed adresem swojego konta przedrostka https - inaczej powiadomienia nie zadziałają.

Podczas pierwszej wizyty przeglądarka spyta nas, czy zgadzamy się, aby Sugester wyświetlał na naszym urządzeniu powiadomienia push. Ustawienie to można w każdej chwili zmienić:Ustawienia można też zmienić w panelu operatora:Przykładowe powiadomienie o nowej wiadomości na czacie na smartfonie wygląda tak:Powiadomienie na komputerze wygląda następująco:Po dotknięciu powiadomienia zostaniemy przeniesieni do panelu operatora czata, gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na nową wiadomość.

Aby otrzymywać wiadomości, przeglądarka musi działać w tle. Czyli nie można jej "twardo" zamknąć

 Powrót


Dodaj komentarz