Nowości w Sugesterze - 5-11 września

Utworzono: 2016-09-14
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-28
Liczba odwiedzin posta: 1410

1. Plugin Sugestera do WooCommerce/WordPress

Stworzyliśmy plugin, który pozwala w prosty sposób zintegrować Sugester CRM z platformą sklepową WooCommerce opartą na WordPress. Dzięki niemu nie trzeba już ręcznie importować bazy klientów ani zamówień z WooCommerce do Sugestera - wszystko odbywa się automatycznie za pomocą wtyczki. Aby skonfigurować wtyczkę wystarczy zainstalować ją w swoim sklepie oraz podać adres i API token naszego konta w Sugesterze. Cały proces dokładnie opisujemy w naszejbazie wiedzy. Samą wtyczkę można z kolei pobrać tutaj.

Wtyczka wciąż znajduje się w fazie beta testów - zachęcamy wszystkich jej użytkowników do zgłaszania uwag i propozycji pod adresem info@sugester.pl.

Logo WooCommerce/WordPress
Ważne: w chwili obecnej wtyczka nie działa - z powodu braku aktualizacji. Po przeprowadzeniu niezbędnych prac i włączeniu wtyczki będziemy informować w naszych Nowościach.
 

2. Inicjały klientów w inboksie

Dodaliśmy do Sugestera małą graficzną zmianę, która pozwoli w łatwiejszy sposób poruszać się po inboksie. Od tej domyślny avatar wyświetlany przy temacie maila zawiera inicjał adresu, z którego otrzymaliśmy wiadomość.

Inicjały klientów w inboksie

3. Oznaczanie klientów płatnych w inboksie

W Sugesterze pojawiła się jeszcze jedna estetyczna poprawka - na avatar klienta, który ma w module CRM co najmniej jeden opłacony interes, nakładany jest mały graficzny symbol. Jest to bardzo przydatna funkcja w sytuacji, kiedy musimy zdecydować która korespondencja wymaga od nas natychmiastowej uwagi, a którą możemy się zająć w dalszej kolejności.

Oznaczanie klientów płatnych w inboksie

4. Poprawki przesyłania załączników

Rozwiązaliśmy występujący okazjonalnie błąd, który powodował problemy przy próbie wysłania załączników niepoprawnie zakodowanych w standardzie UTF-8. Od tej pory przesyłanie plików w tym kodowaniu nie powinno już sprawiać trudności.

Błąd kodowania UTF-8Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Piotr
strona z opisem konfiguracji oznaczona jako private - wtyczka nie dostała aktualizacji od 3 miesięcy i woordpress ostrzega że może być niekompatybilna.

2019-08-17 15:56

Zgłoś naruszenie zasad

zuzanna
zuzanna
Odpowiedź główna (test)   Dzień dobry,
rzeczywiście w chwili obecnej nie mamy integracji z Woocommerce. Wtyczka, która kiedyś była dostępna juz nie działa.
Zapewne w przyszłości wrócimy do tej integracji o czym poinformujemy Państwa w naszych nowościach.

2019-08-19 09:46

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz