Timesheet - czas pracy

Utworzono: 2018-02-23
Ostatnia aktualizacja: 2022-02-22

Liczba odwiedzin posta: 2790

Raport czasu pracy to rozbudowane narzędzie pozwalające szczegółowo śledzić i zarządzać tym, jak w Twoim przedsiębiorstwie przebiega dzień pracy.

W tym artykule znajdziesz:
  • co to jest timesheet
  • jakie dane jesteś w stanie monitorować na podstawie raportu
  • jak rejestrować czas pracy dla danego zadania
Aby przejść do timesheetu należy w menu górnym wybrać Raporty > Lista raportów
 

screenshot ks lomza

Następnie z listy raportów należy wybrać Czas pracy

screenshot ks lomza

Dane wyświetlane w timesheecie

W dolnej części ekranu wyświetlają się trzy pozycje: suma godzin (sumaryczna liczba wszystkich przepracowanych godzin, które spełniają wybrane kryteria), projekty (sumaryczna liczba przepracowanych godzin, które spełniają wybrane kryteria rozbita na poszczególne projekty) oraz klienci (sumaryczna liczba przepracowanych godzin, które spełniają wybrane kryteria rozbita na poszczególnych klientów).

screenshot ksss
 

W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz też przycisk opisany +Dodaj godziny, który pozwala uzupełnić timesheet dla danego dnia. Po kliknięciu w ten przycisk zobaczysz ekran, na którym możesz uzupełnić opis, zadanie, czas trwania, datę, projekt, klienta, notatkę oraz tag związany z danym zadaniem/działaniem.
 

Zrzut ekranu 2018 02 23 o 14
 

Po prawej stronie ekranu możesz przeglądać listę wszystkich aktywności ułożonych w kolejności chronologicznej - od najwcześniejszych do najpóźniejszych. Każda aktywność jest opatrzona informacjami o dokładnej dacie i godzinie wykonania, rodzaju i tytule (w przypadku aktywności dotyczących np. maili, wpisów w bazie wiedzy czy sugestii na forum). Więcej o aktywnościach dowiesz się z kolejnego artykułu - Raport aktywności.

screenshot ksss


Rejestracja czasu pracy

Wszystko o rejestracji czasu znajduje się we wpisie Rejestracja czasu pracy
 

 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Komentarze

Dodaj komentarz