Raport tagów do postów

Utworzono: 2022-03-01
Ostatnia aktualizacja: 2022-03-30
Liczba odwiedzin posta: 373

Na liście raportów w Sugesterze znajduje się raport tagów do postów. Postami w Sugesterze są maile, zadania, wpisy do bazy wiedzy i na forum. Zatem jeśli w firmie tagowane są wymienione posty, raport będzie uwzględniał je wszystkie.


Do czego służy raport?

Najczęstszą praktyką w Sugesterze jest jednak używanie tagów do maili i zadań. Dzięki tagowaniu maili i zadań możemy każdemu zgłoszeniu przypisać etykietę, która będzie informowała użytkowników o temacie zgłoszenia. To pozwoli na szybką weryfikację jakiej korespondencji jest w firmie najwięcej, z jakimi zagadnieniami zgłaszają się najczęściej klienci i jakie problemy są w danym momencie najpilniejsze. Te wszystkie dane są wyświetlane w postaci diagramu kołowego w raporcie. Z niego dowiemy się jaki procent z całej puli zajmują np. zgłaszane błędy, jaki procent to zapytanie o ofertę lub wysłana umowa.
Tagując każdy mail od klienta oraz zadanie tworzy się lista tagów, którą można potem monitorować. Na jej podstawie wyświetlane są też dane w raporcie tagów do postów. 


Jak czytać raport?

Aby wygenerować raport:
 

  1. należy wejść z górnego menu w zakładkę Raporty -> Lista raportów i wybrać raport Tagi postów

  2. uzupełnić pola Data od i Data do, wybierając w ten sposób okres z jakiego chcemy wygenerować raport. Następnie kliknąć Zastosuj.

System wyświetli diagram kołowy z podziałem na poszczególne tagi i wynikiem procentowym każdego tagu
Poniżej graficznego wykresu znajduje się tabela z listą tagów zawartych w tym wykresie i liczbą postów, do których poszczególne tagi zostały przypisane. Klikając w liczbę z kolumny Posty, system przeniesie nas do listy maili i zadań w inboxie oznaczonych tylko danym tagiem. 

​​

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz