Email Tracking White Label

Utworzono: 2017-07-25
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 1556


Sugester umożliwia śledzenie otwarć e-maili oraz klików w linki przesłane w e-mailach. Opcja ta pozwala budować statystyki dotyczące dostarczalności, a także obserwować którzy klienci kiedy otworzyli i przeczytali Twój email.

Jeśli chcesz, aby śledzenie nie było powiązanie z domeną sugester.pl możesz włączyć "E-mail Tracking White Label"

"E-mail Tracking White Label" ustawia się dla skrzynek mailowych wykorzystywanych przy wysyłaniu zarówno mass mailingu, jak i pojedynczych maili.

"E-mail Tracking White Label" powiązane jest z opcją “unsubscribe” oraz z funkcjami open tracking i link tracking. Konfigurując "E-mail Tracking White Label" możesz więc wysyłać w treści maila linki zawierające tylko Twoją domenę, a Twoje wiadomości nie będą zawierały linków od domeny sugester.com

"Tracking White Label" pozwala Ci pozbyć się domeny sugester.pl z wiadomości wysyłanych do Twoich klientów, a serwer odbiorcy widzi Twoją domenę, co uwierzytelnia Ciebie jako nadawcę oraz zwiększa dostarczalność Twoich maili.


Jeśli chcesz ustawić white label, wykonaj następujące kroki:


1. Ustaw swoje konto na Sugesterze pod własną domeną. Wskazówki do konfiguracji znajdziesz w artykule Sugester pod własną domeną.

2. Dodaj nazwę własnej domeny w konfiguracji skrzynki, w której chcesz ustawić white label. Aby to zrobić, wejdź w Ustawienia>Konfiguracja poczty>Skrzynki email>Więcej opcji>Domena do kampanii emailingowych.

Jeśli Sugester pod Twoją domeną to np. crm.twojadomena.pl, to taki właśnie adres wpisz w pole Domena do kampanii emailingowych.

Zrzut ekranu 2017 07 25 o 16

Uwaga! Jeśli chcesz dodać do white label więcej niż jedną domenę, napisz do nas na adres info@sugester.pl.


 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz