Przeniesienie listy odbiorców do archiwum

Utworzono: 2022-04-12
Ostatnia aktualizacja: 2022-04-13
Liczba odwiedzin posta: 366

W Sugesterze istnieje możliwość archiwizowania list odbiorców. Jeśli wysłaliśmy mailing dla danej listy odbiorców okazjonalnie i nie będziemy w najbliższym czasie z tej listy korzystać, możemy ją zarchiwizować. Dzięki temu na głównej liście mamy tylko aktywne i aktualne listy odbiorców. Łatwiej dotrzeć do wybranej listy odbiorców, jeśli nie musimy się przebijać przez pozycje, które nie są w danym momencie aktualne.
Przeniesiona do archiwum lista nie wyświetla się na ogólnej liście odbiorców, nie można jej też wykorzystać do wysyłki kampanii. Zawsze można jednak - jeśli zajdzie taka potrzeba - aktywować ją ponownie. Jest to dużo wygodniejsze niż kasowanie listy odbiorców i tworzenie jej ponownie.

Aby przenieść daną listę odbiorców do archiwum, wystarczy wejść z głównego menu w zakładkę Emailing -> Listy odbiorców i rozwinąć ikonkę klucza przy liście, którą chcemy zarchiwizować, a następnie wybrać Archiwizuj. Wybrana lista odbiorców zniknie z głównej listy i pojawi się na liście archiwum.Można też przenieść daną listę do archiwum z poziomu edycji tej listy. Wystarczy wejść w daną listę, kliknąć Edytuj -> Więcej opcji i zaznaczyć checkbox "Archiwizuj".W każdej chwili można przejść do archiwum, sprawdzić jakie listy zostały tam przeniesione, a w razie potrzeby wybrane przywrócić.
Aby wejść do archiwum należy wejść w zakładkę Emailing -> Listy odbiorców i rozwinąć ikonkę trybiku w prawym górnym rogu, a następnie wybrać Archiwum.
Żeby przywrócić daną listę, wystarczy z poziomu edycji tej listy odznaczyć checkbox "Archiwizuj" lub będąc na liście archiwum, rozwinąć ikonkę klucza przy konkretnej liście i wybrać "Przywróć".

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz