Domyślne poziomy uprawnień użytkowników

Utworzono: 2015-07-23
Ostatnia aktualizacja: 2024-01-08

Liczba odwiedzin posta: 3844

Poziomy uprawnień użytkowników możesz edytować w menu Ustawienia > Użytkownicy. Wybierz użytkownika, którego uprawnienia chcesz zmodyfikować i kliknij na jego login. Dostępne są 4 poziomy uprawnień użytkowników:

Bez tytułu
 
  • Gość - widzi tylko publiczne dane na Forum lub w Bazie wiedzy, może dodawać nowe posty, głosować i komentować. Nie ma dostępu do pozostałych danych zawartych w systemie. Gość, mimo że się wyświetla na liście Użytkowników, nie jest wliczany do limitów użytkowników.
  • Użytkownik z dostępem tylko do helpdesku - Użytkownik widzi tylko e-maile i zadanie do niego przypisane lub te które sam stworzył. Po zalogowaniu się na swoje konto taki użytkownik będzie mieć dostęp wyłącznie do modułu inbox. To dobre rozwiązanie np. dla freelancerów czy pracowników, których obowiązki polegają w całości na obsłudze klienta.
  • Użytkownik -  Może dodawać nowe posty, głosować, komentować oraz przypisywać zadania innym.
  • Administrator - Dostęp do wszystkich ustawień i funkcjonalności.
Jeśli jesteś właścicielem konta, oprócz domyślnych uprawnień użytkowników, zobaczysz też rolę Właściciela:

Bez tytułu2

Tylko właściciel konta może przekazać swoje uprawnienia innemu użytkownikowi. Więcej na temat zmiany właściciela konta dowiesz się z artykułu Zmiana właściciela konta.

 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Robert
Jakie uprawnienia ma rola Użytkownik+ ?

2024-01-05 09:40


zuzanna
zuzanna
Odpowiedź główna (test)   Dzień dobry,
domyślnie nie mamy takiej roli jak Użytkownik+. Jeśli potrzebują Państwo roli, która ma inne uprawnienia niż te opisane w artykule należy stworzyć własną rolę. Wystarczy wejść w Ustawienia -> użytkownicy -> role.
Pozdrawiam,
Zuzanna

2024-01-08 11:58


Dodaj komentarz