Sugester w kolorach Twojej firmy i z Twoim logo

Utworzono: 2015-10-06
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-23

Liczba odwiedzin posta: 1234

Sugester posiada możliwość rebrandingu/personalizacji, która jest dostępna od planu Max. W tej chwili istnieje możliwość podmiany lgotoypu w pasku nawigacyjnym systemu, a także zmiany kolorystyki.

W tej chwili opcja rebrandingu nie jest automatyczna, czyli logotyp i kolory trzeba nam przesłać mailowo na info@sugester.pl, jednak w przyszłości  opcja podmiany kolorów belki i logo będzie opcją w menu.

Aby dostosować sugestera do potrzeb marki Twojej firmy potrzebujemy logotypu  ( najlepiej w wersji kwadratowej ) nie mniejszego niż 60 px szerokości na 50 px  wysokości do umieszczenia w pasku górnym:
   → 

Jeżeli chcemy również zmienić logotyp na stronie logowania/rejestracji - prosimy o przesłanie logotypu nie mniejszego niż 250 na 250px.

Pliki powinny być w formacie jpg lub png.

Jeżeli zaistnieje również potrzeba zmiany kolorystyki - potrzebujemy też próbki koloru, który ma dominować w górnej belce (zamiast naszego niebieskiego )


//
Na tej stronie znajduje się podpowiedź jak podpiąć własną domenę pod helpdesk/crm w sugesterze

Poniżej znajdują się pliki CSS za pomocą których w menu Ustawienia > Ustawienia konta > Zaawansowane w polu HTML wstawiany do Panelu Admina możemy zmienić kolorystykę (na czarną, czerwoną lub zieloną) swojego systemu Sugester
 


Powrót


Komentarze

Dodaj komentarz