Filtry - możliwość ustawienia adresu odbiorcy maila

Utworzono: 2016-03-15
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-18
Liczba odwiedzin posta: 1491

W Sugesterze masz możliwość ustawienia filtru odbiorcy wiadomości. Mail wysłany od danego nadawcy, o konkretnym tytule i treści zostanie przekazany do osoby, którą sam wyznaczysz. Jest to bardzo proste, wystarczy w oknie filtrów w polu Rodzaj wybrać opcję uniwersalny i wypełnić minimum jedno pole Warunku. Następie wybieramy osobę, do której wiadomości będą przydzielane.

W polu odbiorca znajduje się rozwijana lista ze wszystkimi pracownikami. Wybieramy z niej odpowiednią osobę. Nie ma możliwości dopisania odbiorcy maila ręcznie.

Filtry znajdziesz, wchodząc w Ustawienia  >  Automatyzacja > Filtry  > Dodaj filtr.  Filtry obsługują także funkcję OR/AND. Jeśli chcesz, by filtr, który tworzysz był jeszcze skuteczniejszy, zastosuj tę funkcję przy wypełnianiu pól - Nadawca, Tytuł, Treść. Im więcej pól wypełnisz w ten sposób, tym filtr będzie dokładniejszy. 

Pamiętaj, że jeśli zastosujesz regułę OR np. w polu Tytuł wpiszesz - tak OR nie, system będzie filtrował wszystkie maile, które zawierają w tytule słowo "tak" lub "nie". 

Jeśli natomiast użyjesz reguły AND np. w polu Tytuł wpiszesz - tak AND nie, system będzie brał pod uwagę tylko te maile, które w swoim tytule zawierają oba słowa "tak" i " nie".

Ważne: OR/AND należy zawsze wpisywać w filtrach CapsLockiem. Możesz także zaznaczyć, aby system brał pod uwagę odbiorców, którzy są w CC lub BCC:


 


Powrót


Dodaj komentarz