Szablony stopek email

Utworzono: 2018-08-03
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-17

Liczba odwiedzin posta: 580

Jeśli nie masz pomysłu na podpis Twoich wiadomości email, możesz skorzystać z naszych gotowych szablonów stopek. Sugester wyposażony jest w przyjazną dla użytkownika galerię stopek email, w której możesz wybrać jeden z wybranych podpisów.

Szablony są stworzone w formacie HTML. W stopce możesz zawrzeć tekst, obrazki, odnośniki, rozmiar i typ czcionki. Dzięki zmiennym Handlebars Twoja stopka będzie też spersonalizowana. Opis znaczników znajdziesz w poście Stopka emaili.

Jeśli po jakimś czasie znudzi Ci się stopka w Twoich wiadomościach, w każdej chwili możesz ją zmienić i skorzystać z innego szablonu. Zmiana nie wymaga żadnego doświadczenia z HTML.

Galerię szablonów stopek znajdziesz, wchodząc w Ustawienia>Konfiguracja poczty. Aby przejść do galerii, kliknij przycisk Wybierz stopkę z gotowych przykładówZobaczysz przykłady 4 stopek, z których możesz skorzystaćJeśli chcesz wybrać szablon, który Ci się spodobał, po prostu na niego kliknij. W polu poniżej automatycznie wklei się szablon stopki w HTML.
Jeśli po chwili zdecydujesz się na inny szablon, ponownie kliknij w wybrany podpis. Zawsze możesz też wstawić domyślną stopkę lub wyczyścić pole. W tym celu użyj jednego z przycisków powyżej pola stopki.

Aby zachować dokonane zmiany, kliknij przycisk Zapisz na dole strony.


Powrót


Dodaj komentarz