Listy wysyłkowe - mailing grupowy (mass mailing)

Utworzono: 2016-06-10
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-01
Liczba odwiedzin posta: 1641

Sugester ma wbudowaną możliwość tworzenia listy wysyłkowych w celu prowadzenia wysyłek grupowych (mass mailingu). Listę wysyłkową można utworzyć na dwa sposoby: ręcznie wklejając listę adresów mailowych, które chcemy dodać do listy, lub tagując klientów w bazie.

Aby utworzyć nową listę wysyłkową "od zera", przejdź do menu tworzenia nowego maila, wchodząc w menu Skróty > Wyślij e-mail. Na ekranie wybierz opcję Wielu odbiorców poniżej pola "Adresaci", a następnie kliknij dodaj nową. Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o nadanie Twojej nowej liście nazwy oraz wprowadzenie adresów e-mail rodzielonych przecinkami lub nowymi liniami.

Listę wysyłkową można utworzyć także w menu Klienci. Kliknij przycisk Opcje w prawym górnym rogu ekranu i wybierz pozycję Tagi / listy adresowe z menu rozwijanego. Zobaczysz następujący ekran:

Ręczne tworzenie nowej listy wysłkowej

Listę wysyłkową możesz utworzyć też na podstawie swojej bazy klientów. Aby to zrobić, wystarczy dodać nowy tag do każdego klienta, który ma znaleźć się na liście. Nowa lista wysyłkowa automatycznie będzie widoczna w menu Wielu odbiorców podczas wysyłania nowego maila.Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Marek
Zrobiłem wysyłkę do dwóch klientów, odebrałem jeden mail i kliknąłem w link ale nie widzę aby cokolwiek zostało zliczone. Odbierałem przez klienta www, czy to może być problemem?

2016-09-27 11:34

Zgłoś naruszenie zasad

sylwia
sylwia
Odpowiedź główna   Witam,
przy kampaniach mailingowych do tej pory trzeba było zaznaczyć checkboxy do zliczania klików i otwarcia maili (przy dodawaniu lub edycji), żeby system pokazywał te informacje. Jednak po Państwa uwadze zdecydowaliśmy się na zmiany i teraz domyślnie te checkboxy będą już zaznaczone w systemie.

2016-09-27 12:56

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz