Ręczne dodawanie listy odbiorców

Utworzono: 2016-06-10
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-24
Liczba odwiedzin posta: 2351

Sugester ma wbudowaną możliwość tworzenia list wysyłkowych w celu prowadzenia wysyłek grupowych (mass mailingu). Listę wysyłkową można utworzyć na kilka sposobów:

  • na podstawie kontaktów zapisanych w CRMie
  • na podstawie tagów klientów
  • na podstawie wyników wyszukiwania zaawansowanego w klientach (wszystkie trzy sposoby znajdziesz w artykule Tworzenie listy odbiorców)
  • dodając listę kontaktów ręcznie
 

Aby utworzyć nową listę wysyłkową "od zera", dodaj najpierw nową listę kontaktów (instrukcję jak to zrobić znajdziesz w artykule Dodanie i konfiguracja listy kontaktów).

Po dodaniu nowej listy system przeniesie Cię do podglądu tej listy. Kliknij niebieski przycisk +Dodaj nowy kontakt do listy i w nowym oknie - wg wskazówek - wklej przygotowaną listę adresów email. Na koniec kliknij Zapisz.
Po zapisaniu zmian system przeniesie Cię do podglądu listy, gdzie zobaczysz wszystkie dodane ręcznie adresy email dołączone do tej listy.Ważne: Po wysyłce kampanii adresy z listy zostaną automatycznie zapisane w systemie jako nowi klienci

 Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
Marek
Zrobiłem wysyłkę do dwóch klientów, odebrałem jeden mail i kliknąłem w link ale nie widzę aby cokolwiek zostało zliczone. Odbierałem przez klienta www, czy to może być problemem?

2016-09-27 11:34

Zgłoś naruszenie zasad

sylwia
sylwia
Odpowiedź główna (test)   Witam,
przy kampaniach mailingowych do tej pory trzeba było zaznaczyć checkboxy do zliczania klików i otwarcia maili (przy dodawaniu lub edycji), żeby system pokazywał te informacje. Jednak po Państwa uwadze zdecydowaliśmy się na zmiany i teraz domyślnie te checkboxy będą już zaznaczone w systemie.

2016-09-27 12:56

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz