Jak dodać obrazek do stopki

Utworzono: 2016-06-15
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-17

Liczba odwiedzin posta: 1449

Aby dodać obrazek do stopki w Sugesterze, najpierw należy wgrać go do modułu przechowywania plików. Można to zrobić klikając menu Skróty na górnej belce i wybierając z niego pozycję Pliki.

Następnie należy kliknąć przycisk Dodaj pliki do folderu i wybrać z dysku obraz, którego chcemy użyć w stopce. Po wgraniu obrazka należy kliknąć prawym przyciskiem myszy w jego nazwę i z menu kontekstowego wybrać pozycję Kopiuj adres linku. W ten sposób do schowka zostanie skopiowany adres obrazka - będzie wyglądał podobnie do tego:

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/cdn1.sugester.com/s/nazwakonta/files/nazwaobrazka.png

Następny krok to przejście do edycji stopki. Opcja ta znajduje się w menu Ustawienia > Konfiguracja poczty e-mail > Skrzynki e-mail. Z tego ekranu należy wybrać skrzynkę, której stopkę chcemy zdefiniować, i przejść do pola Stopka. Aby umieścić w niej obrazek należy wkleić w tym polu następujący kod:

<img src="https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/cdn1.sugester.com/s/nazwakonta/files/nazwaobrazka.png">

Po zakończeniu pracy nad stopką należy kliknąć przycisk Zapisz na dole ekranu.


Powrót


Komentarze

uwn455480
wniebowziete@gmail.com
Poniżej pola stopka nie mam checkbox'a HTML

2017-02-22 13:12

Zgłoś naruszenie zasad

sylwia
sylwia
Odpowiedź główna   Witam, zaktualizowaliśmy wpis, dziękuję za spostrzegawczość. Aby stworzyć stopkę w html wystarczy wkleić kod w pole Stopka, nie trzeba zaznaczać dodatkowych checkboxów

2017-02-22 14:57

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz