Anonimowe wypełnianie ankiety

Utworzono: 2019-03-27
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-15

Liczba odwiedzin posta: 78

Ankiety w Sugesterze możesz wykorzystywać na wiele sposobów. Jest to na pewno najlepsze narzędzie, by poznać opinię Twoich klientów czy współpracowników na temat wprowadzenia nowego produktu, zmiany stawki usług czy warunków pracy panujących w Twojej firmie. O ile klienci nie powinni mieć problemu z wyrażaniem szczerych opinii, o tyle Twoi pracownicy nie zawsze mogą chcieć podzielić się z Tobą wszystkimi uwagami, zdając sobie sprawę, że wyniki łatwo utożsamić z osobą, która wypełniła ankietę.

Jeśli chcesz poznać szczere zdanie swoich pracowników na tematy ważne dla twojej firmy, poproś ich o wypełnienie anonimowej ankiety. Z Sugesterem to bardzo łatwe. 
Wystarczy, że tworząc ankietę, w jej konfiguracji zaznaczysz checkbox Anonimowy formularz, a wyniki Twojej ankiety będą anonimowe. Oznacza to, że w tabeli wyników nie zobaczysz takich danych jak IP, z którego została wypełniona ankieta, login (w przypadku ankiety wśród pracowników) czy nazwa klienta - te kolumny będą puste, tak samo jak  kolumna zgłoszenia.

Powrót


Dodaj komentarz