Eksport zawartości i użytkowników forum

Utworzono: 2019-05-20
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-28
Liczba odwiedzin posta: 1188

Forum sugestii to doskonały sposób na poznanie opinii klienta o produkcie czy też jakości oferowanych usług. Dzięki możliwości wyrażenia swojego zdania klient ma poczucie, że jego opinia jest ważna i ma znaczenie dla firmy. Sugestie klientów są również doskonałą bazą np. do analizy jakości obsługi klienta. Warto więc skorzystać z oferowanej przez Sugestera opcji eksportu forum, aby dokładnie zapoznać się z tym, co mają do powiedzenia klienci i ewentualnie wprowadzić zmiany. Eksportować możesz także listę klientów, którzy zarejestrowali się na Twoim forum jako użytkownicy.

Eksport zawartości forum

Aby eksportować zawartość forum, wystarczy wejść w Ustawienia > Konfiguracja forum > Zarządzanie > Export: Zawartość bazy wiedzy:

screenshot ksss

W wygenerowanym pliku .xls zobaczysz wszystkie potrzebne kolumny, takie jak kategoria, tytuł, treść, adres mailowy użytkownika, data, tagi itp.

Bez%C2%A0tytu%C5%82u

Eksport listy użytkowników

Aby eksportować listę użytkowników, wybierz Ustawienia > Konfiguracja forum > Zarządzanie > Export: Lista użytkowników:

screenshot ksss

Analogicznie jak przy eksporcie zawartości forum, pobierzesz plik .xls z takimi danymi jak email i login klienta, a także datę jego dodania. Pamiętaj, że eksport zawartości forum możesz wykonać w dowolnym momencie.
 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz