Rozszerzenie departamentów w formularzach

Utworzono: 2019-06-25
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-09

Liczba odwiedzin posta: 2708

Dodaliśmy w Sugesterze rozszerzenie dotyczące departamentów w formularzach. Od teraz same formularze i ich wyniki możecie przypisać do konkretnego działu, przez co tylko użytkownicy z uprawnieniami do tego działu będą mogli je zobaczyć.
W związku z rozszerzeniem może pojawić się konieczność zmiany uprawnień dla poszczególnych użytkowników, dlatego prosimy Was o zapoznanie się ze szczegółami rozszerzenia opisanymi poniżej.

W konfiguracji formularzy zobaczycie teraz 2 pola dotyczące departamentów:

- pole "Przypisz do działu" - zarezerwowane tylko dla formularzy zmapowanych na zadanie lub klienta (widoczne po zaznaczeniu rodzaju mapowania). Po przypisaniu zmapowanego formularza do określonego działu np. "marketing", zadania i klienci stworzeni z tego formularza trafią do działu "marketing", natomiast same formularze i ich wyniki nie będą przypisane do żadnego działu przez co będą widoczne dla wszystkich użytkowników z uprawnieniam "bez działu".

- pole "Dział formularza i wyników" - oznacza przypisanie danego formularza i jego wyników do konkretnego działu. Jeśli użytkownik nie posiada dostępu do działu, w którym znajduje się formularz, nie zobaczy go.

Uwaga! Po wprowadzeniu rozszerzenia wszystkie niezmapowane formularze domyślnie są "bez działu", dlatego jeśli nie widzisz formularzy, do których wcześniej miałeś dostęp, sprawdź czy masz w swoim profilu użytkownika zaznaczony dostęp do danych "bez działu".
 


Powrót


Komentarze

Avatar sugester medium
nick
Jak można pobrać miniaturkę zdjęcia po uploadzie go jako załącznik?

2019-12-08 13:34

Zgłoś naruszenie zasad

katarzyna
katarzyna
Dzień dobry,
proszę kliknąć na miniaturkę i następnie skorzystać z opcji "Pobierz jako".

Pozdrawiam

2019-12-09 16:38

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz