Nowości w Sugesterze 3-9 października

Utworzono: 2016-10-07
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 1713

Jak zawsze w piątek dzielimy się z Wami nowościami w Sugesterze. Informujemy o przydatnych funkcjach, które jeszcze bardziej ułatwią Wam pracę z programem. Zapraszamy do lektury!

1. Nowy chcekbox w filtrach

Cały czas udoskonalamy działanie filtrów. W zeszłym tygodniu dodaliśmy opcję tworzenia filtrów w sposób bardziej szczegółowych, dodając możliwość korzystania ze reguły OR lub AND. W tym tygodniu dodatkowo pojawił się w filtrach chcekbox Używaj spójników. Tylko zaznaczając ten checkbox spójniki OR i AND zadziałają. 

spojniki


2. Priorytety w filtrach

Ta opcja przyda Wam się jeśli chcecie np. ustawić kilka filtrów dla jednego adresu nadawcy. Dzięki priorytetom można ustalić, który filtr ma dla nas większe znaczenie i które wiadomości powinny być sortowane w pierwszej kolejności. Im większa cyfra, tym większy jest priorytet danego filtru. Jeśli mamy ustawione dwa filtry z tego samego adresu nadawcy np. powiadomienia@sugester.pl, dwóch różnych użytkowników, do których maile mają być przypisane i tylko w jednym wypełnione pole Tytuł - np. Zlecenia, to jeśli zaznaczymy, że filtr z tytułem ma priorytet - 5, a filtr z pustym tytułem - 1, to najpierw system będzie filtrował wiadomości z tytułem Zlecenia.

priorytet

3. Nowe kolumny w raporcie Użytkownicy

Za radą naszych klientów dodaliśmy do raportu Użytkownicy, dwie nowe kolumny - Operator i Klient. Dzięki temu wiadomości dotyczące zadań w teamie będą jeszcze bardziej czytelne i szczegółowe. Możesz w łatwy sposób przejść od razu do klienta, którego zadania przeglądasz w raporcie. 

4. Widget najpopularniejszych wpisów z bazy wiedzy

Użytkownicy korzystający z modułu Bazy Wiedzy zyskują prosty sposób, na to, aby użytkownicy ich systemów w łatwiejszy sposób (bez przechodzenia do dedykowanej podstrony z wpisami) mogli sprawdzić najczęściej odwiedzane (najpopularniejsze) wpisy z ich Bazy Wiedzy.
Popup widgetu zawiera również wyszukiwarkę, która po wpisaniu zapytania i zatwierdzenia prowadzi bezpośrednio na listę wyników wyszukiwania w bazie wiedzy.

Kod widgetu do wklejenia na stronę można pobrać w menu Ustawienia > Konfiguracja Bazy Wiedzy > Zakładka na stronę

widget bazy wiedzy

Jeżeli wcześniej korzystaliśmy również z Forum Sugestii (które jest połączone z bazą wiedzy), to widget z forum sugestii może zostać wzbogacony o przełączalną opcję podglądu najpopularniejszych wpisów z powiązanej Bazy Wiedzy.


Powrót


Dodaj komentarz