Zarządzanie projektami i zadaniami - najważniejsze informacje

Utworzono: 2014-03-10
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-09

Liczba odwiedzin posta: 3817

1. Co to jest zarządzanie zadaniami?
Sugester umożliwia zarządzanie zadaniami. Po włączeniu tej opcji pojawi się nowe menu "Zadania". Będą tam widoczne wszystkie zgłoszenia typu "zadanie" oraz zgłoszenia, które mają najwyższy priorytet. Zadania można szybko przenosić na "górę" listy lub łatwo zmieniać ich kolejność za pomocą drag&drop. Dokładny opis wszystkich funkcji zarządzania zadaniami znajdziesz na podstronie Funkcje Sugester Organizac.

2. Jak zarządzać zadaniami?
Nowe zadanie stworzysz za pomocą trzech kliknięć. Wystarczy, że na dowolnej stronie klikniesz na górnej belce w "Zadania", następnie "Dodaj zadanie" i "Zapisz".


3. Jak zarządzać projektami?
Tworzenie nowych projektów jest równie łatwe jak dodawanie zadań. Wystarczy, że z menu "Ustawienia" wybierzesz opcję "Projekty", a następnie klikniesz w "Nowy projekt".

Kiedy wypełnisz pola odpowiednimi informacjami po prostu kliknij "Zapisz" - i gotowe!

Wciąż masz wątpliwości?
Jeśli trafisz na jakiekolwiek trudności lub chcesz dowiedzieć się więcej - napisz e-maila na info@sugester.plPowrót


Komentarze

uas447238
asa.schody@gmail.com
Dobry wieczór,
mam prośbę, potrzebuje wykonać "projekt wzorcowy" lub "szablon projektu". Kiedy zgłasza się do mnie "ciepły klient" to zakładam mu projekt zawierający listę tych samych powtarzających się zadań (projekt, wycena, podpisanie umowy, realizacja itp.) Założyłem przykładowy projekt i na wstępie dałem mu 3 zadania. Zaznaczyłem opcję "nieaktywny" ale w widoku zgłoszenia wyświetlają się te 3 zadania. Co mogę zrobić, żeby ten "projekt wzorcowy" wraz z zadaniami (na razie 3 ale wkrótce będzie ich więcej) był "niewidoczny" i nie zapełniał mi zakładki "zgłoszenia" zadaniami, które czekają na klienta.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy da się zmienić kolejność wprowadzonych projektów do wykonania we "wzorcowym projekcie".
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam

2018-01-08 23:04

Zgłoś naruszenie zasad

sylwia
sylwia
Witam,

żeby rozwiązać kwestię zadań pojawiających się w inboxie przy okazji dodawania ich do projektu, najlepiej byłoby stworzyć najpierw folder do zadań i wrzucać takie zadania z szablonu projektu do stworzonego folderu. Wtedy kopiując szablon projektu zadania są już automatycznie przypisane do danego projektu i nie pojawiają się w inboxie, a w konkretnym folderze. Folder tworzymy, wchodząc w Ustawienia>Konfiguracja poczty>Foldery. Później zadanie możemy dodać do folderu, klikając w oknie tworzenia zadania Więcej. Jeśli mieliby Państwo dodatkowe pytania co do tej funkcji, prosimy o kontakt na adres info@sugester.pl

2018-01-09 14:32

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz