'

Widok kalendarza

Utworzono: 2017-06-08
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08
Liczba odwiedzin posta: 1243

Sugester posiada w swoich opcjach kalendarz, który jest zintegrowany z inboxem i CRMem. Dzięki temu jesteś w stanie łatwo zarządzać zadaniami, planować wydarzenia na przyszłość lub wertować te archiwalne.

Podczas planowania harmonogramu zadań dla siebie lub innego pracownika, możesz szybko sprawdzić termin realizacji, priorytet i klientów, dla których zadania są realizowane.

Aby korzystać z widoku kalendarza, wejdź w zakładkę Zadania, a następnie kliknij przycisk Kalendarz.W kalendarzu dostępne są opcje wyświetlania - widok dzienny, tygodniowy i miesięczny. 
Możesz przełączać się między widokiem miesięcznym, tygodniowym i dziennym. Możesz też przechodzić do poprzedniego lub kolejnego okresu (miesiąca, tygodnia dnia), naciskając odpowiednią strzałkę.

Dodaliśmy również Timeline dzienny i tygodniowy, dzięki któremu będziesz mógł łatwo zweryfikować ile zadań ma każdy z Twoich pracowników na dziś/w tygodniu oraz jak efektywnie rozdzielić dalszą pracę.

​Przeglądając kolejne miesiące z wyznaczonymi zadaniami do wykonania w prosty sposób powrócisz do bieżących zadań z dnia dzisiejszego, klikając przycisk Dziś.

Zadania możesz przesuwać z dnia na dzień po prostu przeciągając je i upuszczając między okienkami.Powrót


Dodaj komentarz