Darmowy okres testowy w Sugesterze

Utworzono: 2017-06-23
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-09

Liczba odwiedzin posta: 2156

Sugester to kompleksowe narzędzie do obsługi klienta oraz budowania i utrzymywania relacji z nim. System jest modułowy, dzięki czemu sam wybierasz, z których elementów produktu korzystasz. Aby jednak w pełni dowiedzieć się jak działa nasz system oraz jakie funkcje wykorzystać, by rozwiązać główne problemy w firmie - skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego, który pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję, jakie moduły są w Twojej firmie niezbędne!

Twój darmowy okres testowy trwa 30 dni. W tym czasie możesz korzystać z większości funkcjonalności systemu bez ograniczeń. Po upływie 30 dni możesz nadal korzystać z usługi, tyle że konto przechodzi na wersję free, gdzie obowiązują określone limity.

Podczas okresu testowego nie wypróbujesz jedynie szablonów dokumentów i makr (ponieważ tworzymy je dla Ciebie indywidualnie, po opłaceniu konta), kampanii sms. W tym czasie możesz przetestować działanie mailingu, jednak limit na wysyłkę wynosi 100 wiadomości.

Wszystkie dane i zmiany wprowadzone w trakcie testowania systemu, zostają zachowane. Możesz też bez przeszkód kontynuować pracę na tym koncie po podjęciu decyzji o jego przedłużeniu. 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz