Poznaj nowe funkcje: oznaczenia użytkowników, wyświetlanie interesu w oknie zadania oraz zmiany na lepsze w wersji roboczej maila

Utworzono: 2017-08-11
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20
Liczba odwiedzin posta: 1020

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi ciekawymi funkcjami, jakie pojawiły się w ostatnim czasie w Sugesterze. Miłego czytania!

1. Graficzne oznaczenia użytkowników na liście

Jeśli z Twojego konta w Sugesterze korzysta wielu pracowników i czasami masz problem z odnalezieniem na długiej liście tego konkternego, któremu chcesz przydzielić zadanie lub przypisać projekt, z pomocą przyjdzie Ci nowa funkcja w Sugesterze. Oznaczenia - bo o nich mowa - pozwalają wyróżnić usera odpowiednią ikoną i jego nazwisko nie umknie Ci już w spisie pozostałych użytkowników. Ikony możesz wykorzystać, gdy np role w Twoim teamie są rotacyjne i co tydzień za część obowiązków jest odpowiedzialny kto inny z teamu (np. gdy Twój dział IT pełni dyżury w kwestii pomocy technicznej pozostałym pracownikom firmy). Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób ustawić odpowiednie oznaczenia, przeczytaj artykuł Graficzne oznaczenie użytkownika na liście.
2. Wyróżnienie użytkowników bez uprawnień do wysyłki mailingu

W Sugesterze do wysyłania kampanii mailingowych są uprawnieni jedynie administratorzy. Pracownik z rolą Użytkownik może jedynie przygotować kampanię, natomiast kliknięcie przycisku Rozpocznij wysyłanie należy do uprawnień admina. Aby na liście przygotowanych kampanii maiingowych wyróżnić tych pracowników, którzy nie mają dostępu do ich wysyłania, dodaliśmy do ich nazwiska specjalne oznaczenie [-]. Dzięki niemu nikt nie będzie miał już wątpliwości do kogo należy ostatnie słowo przy wysyłce kampanii. Wszystkich chętnych do zapoznania się z naszym mailingiem, zapraszamy do skorzystania z naszej bazy wiedzy, z kategorii Email marketing.
3. Widok interesu w oknie zadania przypisanego do tego interesu

Chodzi po prostu o to, że w widoku zadania, dodaliśmy wyświetlanie interesu, jeśli zadanie jest do jakiegoś przypisane. Dzięki temu, rozwiązując jakieś zadanie, nie musisz już przeszukiwać całej bazy zadań po konkretnym interesie, wystarczy, że klikniesz na nazwę interesu, która wyświetla się po prawej stronie w oknie zadania. System od razu przeniesie Cię do widoku interesu. Jeśli dodajesz wiele zadań do interesów, koniecznie wypróbuj tę funkcję.4. Wersja robocza wiadomości

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy dużo korzystają z tej funkcji. Jak na pewno wcześniej zauważyliście, przy odzyskiwaniu maila z folderu Wersja robocza, należało jeszcze raz uzupełniać adres odbiorcy. Dzięki poprawkom, jakie wprowadziliśmy, od teraz odzyskiwane wiadomości są uzupełniane o adres odbiorcy, przypisują się również do wątku, w ramach którego był tworzony mail.
Zupełnie nową funkcję jaką dodaliśmy przy okazji wersji roboczej, to możliwość jej kasowania. Wcześniej usuwanie postów z folderu Wersja robocza odbywało się automatycznie po 30 dniach, teraz takie posty możesz usunąć już samodzielnie, nie czekając na system. Dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć jeszcze czegoś więcej na temat wersji roboczej, zapraszamy do odwiedzenia strony z artykułem Wersje robocze maili.To tyle na dziś! Śledźcie nasze poczynania w kolejnych nowościach!


 


Powrót


Dodaj komentarz