Wersje robocze maili

Utworzono: 2016-03-11
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-14

Liczba odwiedzin posta: 1659

Sugester automatycznie, co minutę zapisuje wersje robocze (brudnopisy, drafty) wszystkich maili, które utworzysz. Dzięki temu Twój tekst nie zniknie, nawet jeśli przypadkowo zamkniesz zakładkę w przeglądarce czy odświeżysz stronę. Pamiętaj tylko, że zadania nie zapisują się jako wersje robocze.

Zapisane wersje robocze możesz przejrzeć, klikając w widoku skrzynki odbiorczej Więcej (po lewej stronie ekranu) i wybierając pozycję Wersje robocze.Wersja robocza maila jest dostępna w systemie przez okres 7 dni. Po tym czasie jest automatycznie usuwana z folderu. Kopię roboczą można również usunąć ręcznie, wystarczy zaznaczyć checkbox przy poście i kliknąć ikonkę kosza.

Ważne: 
Dla roli właściciel konta i administrator przy folderze Wersje robocze będzie widoczna strzałeczka, po rozwinięciu której będzie można wybrać czy chcesz zobaczyć Twoje wersje robocze czy wszystkich z zespołu.Użytkownicy widzą jedynie drafty wiadomości, które sami pisali. Jeśli użytkownik nie ma dostępu do informacji "bez działu" to kopia robocza przypisze się do pierwszego działu, do którego przypięty jest użytkownik.

Jeśli kopia robocza nie będzie miała tytułu, to w miejscu tytułu wyświetli się komunikat "Nie ma tytułu".
 


Powrót


Komentarze

Adam
Adam
coś jest nie tak bo nie zapisuje :-(

2017-11-10 18:28

Zgłoś naruszenie zasad

zuzanna
zuzanna
Odpowiedź główna (test)   Witam,
system automatycznie, po minucie od rozpoczęcia pisania wiadomości, zapisuje ją w wersjach roboczych.
Jeśli u Państwa tak się nie dzieje, bardzo proszę o informacje na adres info@sugester.pl.
Pozdrawiam

2017-11-13 14:14

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz