Aktualizacja Inbox/ Zgłoszenia o posty "Oznaczone gwiazdką"

Utworzono: 2022-01-25
Ostatnia aktualizacja: 2023-02-02
Liczba odwiedzin posta: 627

W Inboxie pojawiło się nowe oznaczenie dla rzeczy ważnych - folder Oznaczone gwiazdką, który znajduje się w lewym menu, zaraz pod folderem Nieprzeczytane.

Dzięki temu łatwiej znaleźć te maile i zadania, którymi należy się zająć w pierwszej kolejności. Dodatkowo takie rozwiązanie znacznie skróci poszukiwanie spraw istotnych, a do tego lista maili/zadań tylko oznaczonych gwiazdką, bez pozostałej korespondencji jest dużo bardziej czytelna i przejrzysta.

Jak to działa?

Jeśli w inboxie znajdzie się mail lub zadanie oznaczone gwiazdką, automatycznie trafi on również do folderu Oznaczone gwiazdką. Taki mail lub zadanie będzie widoczne zarówno na głównej liście w inboxie, jak i w folderze. Każda zmiana dokonana na takim zgłoszeniu w folderze (np zmiana statusu czy priorytetu), będzie widoczna również na liście w inboxie. Zmiana statusu zgłoszenia na Rozwiązane spowoduje, że zniknie ono z listy z folderu oraz z inboxu i zostanie przeniesione do folderu Zamknięte.

Zawsze można jednak wrócić do takiego zgłoszenia, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego w inboxie. Wystarczy:

  • wejść w wyszukiwanie zaawansowane w prawym górnym rogu
  • w polu Zamknięte/Otwarte - wybrać Zamknięte
  • zaznaczyć checkbox Tylko z gwiazdką

System pokaże listę wszystkich zamkniętych maili i zadań oznaczonych gwiazdką. Można dodatkowo znaleźć tylko swoje zgłoszenia lub konkretnej osoby z działu, wystarczy tylko w polu Przypisana osoba wybrać konkretnego użytkownika.

Kolejność wyświetlanych zgłoszeń na liście jest zależna od daty a nie od priorytetu. Oznacza to, że maile bądź zadania o najwyższym priorytecie (czerwona gwiazdka) mogą być na liście niżej niż np maile o priorytecie średnim lub niskim (gwiazdka zielona i niebieska).


Więcej informacji o działaniu zakładki Inbox/ Zgłoszenia można znaleźć w poście Inbox/ Zgłoszenia - maile i zadania przychodzące


Widok listy zgłoszeń w inboxie z zaznaczonym na zielono folderem oznaczone gwiazdką po lewej stronie

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz