Aktualizacja: dodanie opcji działu przy mapowaniu na email w konfiguracji formularzy

Utworzono: 2022-03-18
Ostatnia aktualizacja: 2023-02-02
Liczba odwiedzin posta: 508

Dodaliśmy możliwość przypisywania wyników formularzy do działu przy mapowaniu na email. Teraz w konfiguracji formularzy, przy każdym mapowaniu można wybrać dział, do którego trafią maile, zadania, interesy lub klienci stworzeni po wypełnieniu formularza. 
Dzięki opcji działu przy mapowaniu na email, wiadomości będą posegregowane i trafią bezpośrednio do tych pracowników, którzy mają je obsłużyć. 

Pola w konfiguracji formularzy w Sugesterze dotyczące mapowania z zaznaczonym na zielono sposobem mapowania, działem i skrzynką

Trzeba jednak pamietać, że skrzynka mailowa, na którą mają przychodzić wyniki formularza musi należeć do tego samego działu co dział wybrany przy mapowaniu. Jeśli skrzynka jest bez działu, to wyniki formularza też się do działu nie przypiszą mimo że dział jest ustawiony w konfiguracji formularza.
Jeśli natomiast wybrana skrzynka mailowa jest przypisana do innego działu niż dział w konfiguracji mapowania, to przy wysyłaniu maila z wynikami system nadpisze dział skrzynki i ostatecznie wyniki trafią do działu, do którego jest przypisana skrzynka mailowa a nie do działu z mapowania.

 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz