Aktualizacje: dodanie opcji masowego oznaczenia maili "to nie jest spam" oraz dodanie podpowiedzi przy tworzeniu mailingu

Utworzono: 2022-05-05
Ostatnia aktualizacja: 2023-03-15
Liczba odwiedzin posta: 462

W ostatnim czasie pojawiły się w Sugesterze 2 zmiany:

1. Opcja masowego oznaczania maili "to nie jest spam"


W systemie brakowało opcji do masowego przywracania maili, które przez przypadek trafiły do folderu spam. Wcześniej wiadomości można było przywracać pojedynczo, z poziomu otwartego maila. Ta opcja oczywiście nadal jest dostępna, ale rozszerzyliśmy ją także na listę i możliwość odznaczenia wiadomości jako spam dla wielu maili jednocześnie. 

Więcej na temat oznaczeń dla spamu w poście Zaznaczanie i odznaczanie maili jako spamu.

Fragment inboxu z zaznaczoną ikoną w górnym menu - to nie jest spam-
 

2. Linki do podpowiedzi z bazy wiedzy przy tworzeniu mailingu


Aby zminimalizować procent błędów przy tworzeniu kampanii mailingowych oraz dla większej wygody użytkowników, dodaliśmy do zakładki Emailing kilka linków do artykułów z bazy wiedzy, które mogą przydać się podczas przygotowywania mass mailingu. Linki znajdują się po lewej stronie, po wejściu z górnej belki w zakładkę Emailing -> Kampanie emailowe.
Warto zapoznać się z artykułami przed rozpoczęciem dodawania nowej kampanii w Sugesterze. Wybrane posty zawierają cenne wskazówki dotyczące tego np. jak przygotować mailing. by nie trafił do spamu, jak zwiększyć dostarczalność maili czy jak poprawnie tworzyć listy mailingowe i na co zwracać w nich uwagę.

Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi artykułami z serii Email marketing

Widok listy kampanii z linkami do pomocnych artykułów

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Komentarze

Dodaj komentarz