Zarządzanie podstronami

Utworzono: 2015-07-13
Ostatnia aktualizacja: 2022-07-25

Liczba odwiedzin posta: 3072

Zarządzanie podstronami w Sugesterze

Sugester to internetowe centrum zarządzania relacjami z klientami. Dlatego oprócz obsługi helpdesku, prostego CRM, forum produktowego i bazy wiedzy oferujemy Ci również możliwość tworzenia własnych stron internetowych. Wystarczy kilka kliknięć - w Sugestera wbudowany jest prosty CMS typu WYSIWYG. Stworzenie w nim podstawowej strony informacyjnej to kwestia minut. Jeśli wolisz, możesz też użyć własnego kodu HTML i stworzyć bardziej rozbudowaną witrynę. Aby zacząć pracę nad nową podstroną w Sugesterze, wejdź w menu Ustawienia > Ustawienia konta> Dodatki > Konfiguracja stron > Dodaj stronę. Zobaczysz następujący ekran:

Ekran edycji nowej podstrony w Sugesterze

Ekran edycji nowej strony

W ekranie edycji nowej strony w Sugesterze możesz edytować następujące właściwości danej podstrony:

  1. Nazwa strony lub po prostu jej tytuł. W tym miejscu powinno znaleźć się kilka słów, które w jednoznaczny sposób opisują co znajduje się na danej stronie.
  2. Adres to, jak wskazuje nazwa, miejsce, w którym dostępna będzie dana podstrona. Domyślnie jest on generowany na podstawie tytułu, jednak - jeśli chcesz - możesz zmienić go ręcznie.
  3. Pole edycji strony. To najważniejsze miejsce tego panelu administracyjnego. Możesz w nim skorzystać z naszego prostego CMS-a - pozwala on na pracę z tekstem i ilustracjami w sposób znany na przykład z programów biurowych. Jeśli interesuje cię bardziej zaawanasowana funkcjonalność, to również w tym miejscu możesz wkleić przygotowany przez siebie kod HTML. Pamiętaj, aby przed wklejeniem kodu html kliknąć przycisk oznaczony symbolem </>.
  4. Dostępne zmienne. Tutaj możesz wybrać, który "pakiet" zmiennych Handlebars Sugestera będzie dostępny na danej podstronie. Listę wszystkich zmiennych znajdziesz na naszym profilu na GitHub.
  5. Szablon. W tym miejscu możesz określić skąd zostanie "zaciągnięty" szablon danej podstrony. Masz do wyboru dwie opcje: z aktualnego forum (czyli tego, które wybierzesz w punkcie 6.) lub brak (nie zostanie załadowany żaden szablon).
  6. Forum do którego podpięta jest dana strona. W tym miejscu można wybrać dowolne forum lub baze wiedzy założone na Twoim koncie.
  7. Kolejność w automatycznie generowanym menu. Rubryka ta dotyczy danej podstrony tylko wtedy, kiedy na twoim koncie jest ich więcej niż jedna. Najwyższy priorytet to 1.

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz