Statusy zadań

Utworzono: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10

Liczba odwiedzin posta: 2803

Sugester pozwala Ci na definiowanie własnych statusów zadań. Oznacza to, że oprócz nadania zadaniu priorytetu, możesz też określić na jakim etapie realizacji Twoje zadanie się znajduje, a pomogą Ci w tym właśnie statusy.

Możesz dodawać dowolną liczbę statusów zadań.
Aby to zrobić, wejdź w Ustawienia > Ustawienia konta > Statusy

Domyślnie wyświetli Ci się okno ze statusami klientów, ale jeśli rozwiniesz strzałkę przy ikonce koła zębatego w prawym górnym rogu, zobaczysz na liście pozycję Statusy zadań.

status

Kliknij Statusy zadań, a następnie przycisk Dodaj status znajdujący się po lewej stronie i dodaj statusy, które są Ci potrzebne do zarządzania zadaniami.

statusy


Przy dodawaniu nowego statusu możesz określić jego nazwę i kolor, a także zaznaczyć czy dany status ma zamykać zadanie.

Pamiętaj, że na Twojej liście statusów musi znaleźć się 1 status, który będzie zamykał zadanie. W Sugesterze takim domyślnym statusem jest status Rozwiązane. Możesz zawsze zmienić nazwę domyślnego statusu lub dodać swój, zaznaczając w oknie dodawania statusu checkbox Zgłoszenie zamknięte. W tym miejscu możesz również zdecydować, czy zadanie będzie miało swoją kolumnę na widoku kolumnowym zadań.

Natomiast jeśli chcesz, żeby zdefiniowane statusy zadań pokazywały się również przy mailach, forum sugestii i bazie wiedzy, zaznacz checkboxy w edycji statusu. 

Zrzut ekranu 2018 04 05 o 12
 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz