Poznaj nowe funkcje: Scrum Sprints

Utworzono: 2018-04-20
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-17
Liczba odwiedzin posta: 787

Dzisiaj mało i niemało. Przygotowaliśmy dla Was opis tylko jednej nowej funkcji, ale po przeczytaniu wszystkich możliwości jakie Wam daje, sami przyznacie, że taka funkcja ma znaczenie i nie mogliśmy z nią czekać kolejny tydzień :)


Scrum Sprints


Ta - być może dla niektórych - tajemniczo brzmiąca nazwa to nic innego jak kolejna funkcja, którą Wam udostępniamy, by łatwiej Wam było realizować cele i mierzyć efektywność Waszych działań. Zacznijmy jednak od początku. Scrum Sprints to coraz częściej używane narzędzie do organizacji pracy i planowania zadań w firmach. Przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba zrealizować projekt dla klienta, przygotować nową strategię czy rozbudować produkt o nowe funkcjonalności. Oczywiście ze Scrum Sprintem wiąże się wiele fachowych pojęć, ale my chcieliśmy skupić się na prostym przekazie. Scrum Sprints w Sugesterze ma pokazywać jak rozłożona jest praca w Waszym teamie, jak stoicie z czasem i ile Wam jeszcze brakuje, by osiągnąć cel. A więc po kolei: Scrum Sprint pozwala Wam rozplanować efektywnie w krótkich interwałach czasowych (zwykle tydzień-maksymalnie dwa) zadania, które powinny być zrealizowane, by wykonać cel. W podglądzie Sprintu widać wszystkich userów, którzy biorą w nim udział oraz ich zadania z podziałem na etapy i priorytety.

Dla każdego zadania wyświetlamy szacowany i realnie poświęcony na wykonanie danego zadania czas, żebyście mogli na przyszłość lepiej rozdzielić pracę i realnie mierzyć siły na zamiary:) Dodatkowo cały czas postęp prac możecie obserwować chociażby na diagramach kołowych, które pokażą Wam kto ile wykonał pracy na dany moment.

Oprócz usprawnienia procesu realizacji projektu, Scrum Sprints daje Wam możliwość zdiagnozowania jak działacie jako team, czy dobrze planujecie swoją pracę i czy nie pora czasem na małe zmiany:)

Dużo więcej na temat Scrum Sprints dowiecie się z naszego artykułu Scrum Sprints.
Czekamy na Was za tydzień z kolejną porcją nowych funkcji:)
 


Powrót


Dodaj komentarz