Poznaj nowe funkcje: zmiany w wyświetlaniu maili opóźnionych, zmiany w eksporcie maili, dodatkowe opcje w ustawieniach bazy wiedzy

Utworzono: 2018-06-22
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-17
Liczba odwiedzin posta: 797

Jeśli jesteście ciekawi - a wierzymy, że tak jest :) - co wydarzyło się w tym tygodniu w Sugesterze, przeczytajcie Nowości! Miłego czytania:)
 

1. Przeniesiona lista maili opóźnionych


Zmieniliśmy miejsce podglądu listy maili opóźnionych. Nie musisz jednak daleko szukać. Wystarczy wejść w inbox i rozwinąć zakładkę Więcej, a następnie wybrać opcję Pełna lista opóźnionych. System wyświetli Ci po lewej stronie, jak dotychczas, listę użytkowników z liczbą opóźnionych postów, a po prawej od razu listę wszystkich opóźnionych maili. Zdecydowaliśmy się na tę zmianę, bo doszły nas słuchy, że nie wszyscy korzystają z tej opcji. A Ci co korzystają nic nie tracą przez zmianę położenia, a wręcz zyskują przejrzystość inboxu:)

Dla tych, którzy nie znają jeszcze tej funkcji polecamy artykuł Kontrolowanie czasu odpowiedzi na maile.


2. Łatwiej dostępny przycisk Usuń w Kontaktach


Niby nic, a jaka oszczędność czasu:) Jeśli chcesz skasować jakiś kontakt na karcie klienta, bo okazało się, że jest już nieaktualny, wystarczy rozwinąć ikonkę koła zębatego. Na dole listy znajdziesz przycisk usuń. Wcześniej trzeba było wchodzić w każdy kontakt, by móc go usunąć, zatem przyznasz, że to kilka sekund mniej pracy:)

Więcej na temat usuwania kontaktu lub kilku kontaktów znajdziecie w artykule Usuwanie kontaktu.
3. Więcej opcji w ustawieniach kolejności wyświetlania postów w bazie wiedzy


Pojawiła się dodatkowa opcja przy zaznaczaniu, w jaki sposób chcemy, by wyświetlały się nasze wpisy w bazie wiedzy. Teraz do wyboru masz, oprócz wyświetlania domyślnego, wyświetlanie listy postów od najstarszych lub wyświetlanie od najnowszych. Sam zdecyduj czy łatwiej będzie Twoim klientom znaleźć wpisy, które są ułożone od tych najwcześniejszych, czy od tych najbardziej aktualnych.

Jak dokonać ustawień pokażemy Ci w poście Kolejność wyświetlania postów.
 

4. Eksport listy maili do eml


Jak wiesz funkcja eksportu do eml jest w Sugesterze od dawna. Ale ostatnio i tutaj zaszły zmiany. Do niedawna można było eksportować posty strona po stronie, zaznaczając maksymalnie 100 rekordów na stronie. Potem dodaliśmy możliwość eksportowania większej liczby maili, za pomocą przycisku Eksportuj listę w Wyszukiwaniu zaawansowanym w inboxie. Było też ograniczenie, że jeśli eksportujesz za jednym razem ponad 1000 postów, to są one pakowane do zip i wysyłane na Twój adres email, jaki masz w profilu użytkownika w Sugesterze. Teraz doszła jeszcze jedna ważna informacja - jeśli chcesz eksportować powyżej 10 000 postów za jednym zamachem, system poinformuje Cię, że musisz podzielić eksport na mniejsze paczki, by móc to zrobić.

Więcej o eksporcie w artykule Eksport listy maili do pliku .eml
To tyle w tym tygodniu, do usłyszenia przy okazji kolejnych Nowości!
 


Powrót


Dodaj komentarz