Poznaj nowe funkcje: dodatkowe opcje przy wyświetlaniu sprintu i zmiana w polu Nr domu w integracji z Fakturownią

Utworzono: 2018-06-29
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-17
Liczba odwiedzin posta: 650

W tym tygodniu dwie dodatkowe opcje w wyświetlaniu sprintu i zmiana w integracji z Fakturownią, na którą wszyscy, którzy korzystają z systemu długo czekali:)


1. Wyświetlanie treści zadania w sprincie bez konieczności wchodzenia w jego widok


Jeśli chcesz szybko podejrzeć o co chodzi w zadaniu, które musisz wykonać w aktualnym sprincie, nie musisz już wchodzić w jego podgląd lub szybką edycję. Teraz wystarczy, ze najedziesz kursorem na tytuł zadania, a w szarym polu wyświetli Ci się cała jego treść. Wygodne prawda? Bez dodatkowych kliknięć, bez dodatkowych sekund oczekiwania:)
 

2. Przycisk "Powiększ kartę" w widoku sprintu


Drobna zmiana, która ułatwi Ci odczytywanie sprintu, zwłaszcza jeśli w sprincie uczestniczy kilka osób i każda z nich ma przypisanych po kilka zadań. Być może czasem pole danego usera w sprincie było zbyt małe i mniej przejrzyste. Koniec z tym! Dzięki przyciskowi Powiększ kartę możesz w każdej chwili jednym kliknięciem rozszerzyć kartę danego usera na cały ekran. Jest wtedy przejrzyście i czytelnie. A jeśli wszystko już wiesz na temat zadań tego użytkownika w sprincie, możesz znowu wrócić do standardowego widoku Sprintu, klikając Zmniejsz kartę.

3. Usunięcie pola "Nr domu" na karcie klienta


Na tę zmianę czekali wszyscy Ci, którzy korzystają z integracji naszego systemu z Fakturownią. Niestety obecność osobnego pola dla numeru domu w Sugesterze, podczas gdy w Fakturowni takiego oddzielnego pola nie ma - generowało kłopoty w zapisie poprawnego adresu. Numery domów się dublowały, dlatego postanowiliśmy usunąć z karty klienta to pole. Od teraz numer domu możesz zapisywać w polu Ulica, nawet jeśli nie korzystasz z integracji. Ta zmiana jest dla wszystkich naszych klientów.
To tyle w tym tygodniu, zajrzyjcie do nas w przyszły piątek! :)


Powrót


Dodaj komentarz