Jak przekazywać tylko wybrane wiadomości z Gmaila do Sugestera

Utworzono: 2016-03-02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-08
Liczba odwiedzin posta: 2069

Jeśli chcesz odbierać w Sugesterze maile wysyłane przez klientów na twoją skrzynkę na Gmailu, możesz zrobić przekierowanie ze swojej poczty Gmail. Wtedy wszystkie wiadomości będą widoczne zarówno na skrzynce Gmail, jak i w Sugesterze. Jeśli jednak chcesz, by tylko część twoich wiadomości z Gmaila wpadała do Sugestera, wystarczy ustawić filtry, które odpowiednio posegregują pocztę przychodzącą. Filtry włączymy, wchodząc w Ustawienia>Filtry i zablokowane adresy i klikając Utwórz nowy filtr.  Pojawi się nowe okno, w którym należy wypełnić podane pola, przede wszystkim adresy mailowe, temat przekierowanych mail, słowa kluczowe. To pozwoli precyzyjnie wydzielać maile, które mają trafiać na twoją skrzynkę w Sugesterze. Następnie klikamy Utwórz filtr
Następnie należy zaznaczyć opcję: Przekaż dalej do i wybrać pole do wpisania adresu mailowego, na który mają być przekierowane częściowo maile. 
W twojej skrzynce odbiorczej w Sugesterze pojawi się mail z linkiem potwierdzającym uruchomienie tej funkcji, a następnie kod potwierdzenia weryfikujący uprawnienia. Wejdź w przekazywanie i POP/IMAP i wpisz kod. Następnie zaznacz jeszcze Przekaż dalej kopię i ustaw włączony POP i IMAP. Zatwierdź zmiany i gotowe.

 
 


Powrót


Dodaj komentarz