Jak przekazywać tylko wybrane wiadomości z Gmaila do Sugestera

Utworzono: 2016-03-02
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 5337

Jeśli chcesz odbierać w Sugesterze maile wysyłane przez klientów na Twoją skrzynkę na Gmailu, możesz zrobić przekierowanie ze swojej poczty Gmail. Wtedy wszystkie wiadomości będą widoczne zarówno na skrzynce Gmail, jak i w Sugesterze. Jeśli jednak chcesz, by tylko część Twoich wiadomości z Gmaila wpadała do Sugestera, wystarczy ustawić filtry, które odpowiednio posegregują pocztę przychodzącą. Filtry włączysz, wchodząc w Ustawienia > Filtry i zablokowane adresy i klikając Utwórz nowy filtr.  

Pojawi się nowe okno, w którym należy wypełnić podane pola, przede wszystkim adresy mailowe, temat przekierowanych mail, słowa kluczowe. To pozwoli precyzyjnie wydzielać maile, które mają trafiać na Twoją skrzynkę w Sugesterze. Następnie kliknij Utwórz filtr:

screenshot mail

Zaznacz opcję: Przekaż dalej i wybierz pole do wpisania adresu mailowego, na który mają być przekierowane częściowo maile. 

screenshot mail


W Twojej skrzynce odbiorczej w Sugesterze pojawi się mail z linkiem potwierdzającym uruchomienie tej funkcji, a następnie kod potwierdzenia weryfikujący uprawnienia. Wejdź w Przekazywanie i POP/IMAP i wpisz kod. Następnie zaznacz jeszcze Przekaż dalej kopię i ustaw włączony POP i IMAP. Zatwierdź zmiany i gotowe.

ustawianie 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz