Edycja/usuwanie szablonu email

Utworzono: 2018-08-17
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 1665

Czasem może zdarzyć się, że szablon wiadomości, który właśnie został przez Ciebie stworzony zawiera literówkę lub jest niekompletny. W każdej chwili możesz dokonać zmian dla takiego szablonu. 
Zrobisz to z poziomu listy szablonów. Wystarczy wejść w zakładkę Ustawienia > Konfiguracja Poczty E-mail > Szablony E-mail i przejść do listy wszystkich szablonów dla konta. Jeśli nie masz dostępu do Ustawień, wybierz z górnej belki Emailing > Szablony i ustaw odpowiedni rodzaj szablonu.
Jeżeli chcesz edytować szablon, kliknij ikonkę klucza po prawej stronie. Możesz wtedy przejść do edycji lub usunąć szablon.


Zrzut ekranu 2019 04 24 o 14

Pamiętaj, że możesz edytować/usuwać tylko szablony maili przez Ciebie dodane. Na liście zobaczysz wprawdzie wszystkie szablony dla Twojego konta, ale tylko przy Twoich i tych możliwych przez Ciebie do edycji zobaczysz ikonkę klucza. 

templ

Wszystkie pozycje bez ikonki klucza możesz podejrzeć, przeczytać treść szablonu, nie możesz jednak dokonywać na nim żadnych zmian. Tylko administrator i właściciel konta mogą edytować/usuwać wszystkie szablony, niezależnie czy zostały stworzone przez nich, czy przez innego użytkownika.
 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz