Przypisywanie maila do projektu

Utworzono: 2018-09-06
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-02

Liczba odwiedzin posta: 1461

W jednym projekcie możesz zapisać duże zlecenie od klienta, podpinać do niego zadania i na bieżąco monitorować, na którym etapie realizacji dany projekt obecnie się znajduje. Żeby praca z projektem była jeszcze łatwiejsza, dajemy Ci możliwość podpinania maili do projektu.

W tym artykule dowiesz się:
  • jak przypisać maila do projektu
  • gdzie w projekcie znajdują się podpięte maile
  • jak wyszukać maile po projekcie

1. Przypisywanie maila do projektów

a) Rozwinięcie etykiety "Projekt" po prawej stronie postu 

Najszybszym sposobem podpięcia maila do projektu/podprojektu jest rozwinięcie "Projektów" przy mailu po prawej stronie, w zakładce Inbox/Zgłoszenia. Pamiętaj jednak, że tym sposobem możesz przypisać maile tylko do otwartych i aktywnych projektów.

screenshot ksss

b) Grupowe przypinanie maila do projektu

Równie łatwo do projektów przypniesz większą liczbę maili - wystarczy checkboxem oznaczyć te, które chcesz przypisać, a następnie z górnej belki wybrać projekt/podprojekt. W tym wypadku również wyświetlą Ci się projekty otwarte i aktywne.

screenshot ksss

2. Wyświetlanie maili na karcie projektu

Kiedy już podepniesz wszystkie potrzebne maile do projektu, zobaczysz je w karcie projektu, pod zadaniami, jako Pozostała komunikacja. Maile są wyświetlane chronologiczne, od najstarszych do najnowszych. Jeśli klient napisze do nas w "starym wątku", to ten wątek przejdzie na początek listy.

screenshot ksss

Tym sposobem szybko znajdziesz wszystkie wątki powiązane z danym projektem.

3. Wyszukiwanie maili w inboxie po projekcie

Jeśli chcesz wyszukać tylko wiadomości przypisane do wybranego projektu, możesz skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego w inboxie. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę projektu, lub wybierzesz go z listy. W tym wypadku możesz wybierać również spośród zamkniętych projektów i podprojektów.

screenshot ksss
 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz