Poznaj nowe funkcje: zmiany w kasowaniu i edycji pól własnych, wyświetlanie sumy interesów w widoku kolumnowym

Utworzono: 2018-09-19
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-20
Liczba odwiedzin posta: 394

Mamy dla Was kilka informacji, które nie powinny umknąć Waszej uwadze. Od ostatniej środy pojawiła się jedna nowa funkcja, jest też zmiana w edycji i kasowaniu pól własnych, z którą koniecznie powinniście się zapoznać. Zatem - do dzieła! :)
 

1. Wyświetlanie sumy interesów w widoku kolumnowym


Aż dziwne, że wcześnie u nas tego nie było! :) W widoku kolumnowym interesów, po prawej stronie pod nazwą statusu wyświetlamy od teraz sumę interesów dla danej kolumny. Dzięki temu, jeden rzut okiem pozwoli Ci ocenić jak plasuje się sprzedaż w Twojej firmie. Jeżeli masz zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów i dokonujesz transakcji w różnych walutach - dla nas to żaden problem. W prawym górnym rogu w kolumnie wyświetli się podsumowanie interesów dla każdej waluty osobno. To duże ułatwienie i znaczna oszczędność czasu :)

Dowiedz się więcej i przeczytaj artykuł Widok kolumnowy interesów.


2. Zmiany w kasowaniu i edycji pól własnych


Od teraz jeśli kasujesz pole własne, nie możesz dokonywać innych zmian na pozostałych polach w tym samym czasie. Usuwanie pola musi być osobną aktywnością, zakończoną kliknięciem przycisku Zmień i Zapisz. Dopiero po tej czynności możesz wrócić do konfiguratora i dokonać innych zmian jak edycja nazwy czy zmiana kolejności pól. Jest to niezwykle istotne i uchroni Cię przed informacyjnym bałaganem w Twoich polach własnych.

Więcej na temat kasowania pól własnych i nie tylko dowiesz się z artykułu Kasowanie i edycja pól własnych.


 Powrót


Dodaj komentarz