Jak opłacić konto w Sugesterze

Utworzono: 2016-06-15
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10

Liczba odwiedzin posta: 2498

Aby opłacić konto w Sugesterze, przejdź do menu Ustawienia > Ustawienia konta w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli korzystasz z okresu próbnego, to na szczycie strony zobaczysz podobny komunikat:

screenshot lunetia

W tym miejscu możesz przejść bezpośrednio do panelu płatności klikając przycisk Przejdź na plan płatny lub zmienić abonament na inny za pomocą przycisku Przejdź na inny plan. Zostaniesz przeniesiony do panelu płatności:

oplac konto2

W tym miejscu możesz wprowadzić kod promocyjny, wybrać długość abonamentu (3, 12 lub 24 miesiące) i wprowadzić dane do płatności. Możesz też wybrać metodę płatności - PayU.pl, PayPal lub przelew bankowy.

Dla każdej płatności automatycznie generowana jest faktura VAT. Jeśli wolisz najpierw otrzymać proformę, a dopiero później dokonać płatności - skontaktuj się z nami pod adresem info@sugester.pl.

Jeśli korzystasz z PayPal lub PayU, to status Twojego konta zostanie zaktualizowany w ciągu kilku minut. Jeśli płacisz przelewem tradycyjnym, to status Twojego konta zmienimy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.


 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz