Jak opłacić konto w Sugesterze

Utworzono: 2016-06-15
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-24

Liczba odwiedzin posta: 1295

Aby opłacić konto w Sugesterze, przejdź do menu Ustawienia > Ustawienia konta w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli korzystasz z okresu próbnego, to na szczycie strony zobaczysz podobny komunikat:
W tym miejscu możesz przejść bezpośrednio do panelu płatności klikając przycisk Opłać konto, lub zmienić abonament na inny za pomocą przycisku przejdź na inny plan. Zostaniesz przeniesiony do panelu płatności:W tym miejscu możesz wprowadzić kod promocyjny, wybrać długość abonamentu (3, 12 lub 24 miesiące) i wprowadzić dane do płatności. Możesz też wybrać metodę płatności - PayU.pl, PayPal lub przelew bankowy.

Dla każdej płatności automatycznie generowana jest faktura VAT. Jeśli wolisz najpierw otrzymać fakturę, a dopiero później dokonać płatności - skontaktuj się z nami pod adresem info@sugester.pl.

Jeśli korzystasz z PayPal lub PayU, to status twojego konta zostanie zaktualizowany w ciągu kilku minut. Jeśli płacisz przelewem tradycyjnym, to status Twojego konta zmienimy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.


Powrót


Dodaj komentarz