Zadanie przydzielone do kilku użytkowników (grupy użytkowników)

Utworzono: 2016-11-03
Ostatnia aktualizacja: 2023-06-26

Liczba odwiedzin posta: 4461

Jeśli w Twojej firmie często pracujecie zespołowo, w Sugesterze masz możliwość przydzielania zadań grupom. Dzięki temu będziesz mógł np. poinformować pracowników o nadchodzącym spotkaniu lub delegować zadanie całemu zespołowi.

Przydzielone w ten sposób zadanie pojawi się w inboxie każdego użytkownika oraz w kalendarzu. Dodatkowo, jeśli zadanie będzie tworzone dla konkretnego klienta, na jego karcie wyświetli się jako pojedynczy wpis z zaznaczeniem, że odpowiedzialna za jego wykonanie jest cała grupa.

Aby przydzielić jedno zadanie do kilku użytkowników należy wykonać następujące kroki:

1. Stworzyć grupę, dla której delegujemy zadanie i dodać do niej użytkowników. W tym celu należy wejść w Ustawienia > Użytkownicy > Grupy > Dodaj grupę

screenshot suggestor

2. Następnie stworzyć zadanie i przypisać je do grupy, która została dodana do systemu

screenshot bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj 2019

Gotowe! Zadanie pojawi się w inboxie każdego z użytkowników, do którego zostało przydzielone. Będzie też widoczne w kalendarzu.

Uwaga!
Jeśli jeden z użytkowników grupy rozwiąże zadanie przydzielone do grupy, to zniknie ono z inboxu pozostałych członków grupy. Tak samo będzie jeśli jeden z użytkowników grupy wejdzie w podgląd zadania, u pozostałych uczestników grupy zadanie w inboxie będzie wyświetlone jako przeczytane.

 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Komentarze

Dodaj komentarz