Zakładanie konta i logowanie do systemu

Utworzono: 2017-06-27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-25

Liczba odwiedzin posta: 1545

Na naszej stronie sugester.pl możesz założyć konto. Konto jest jedno dla całej firmy, dlatego pamiętaj, że jeśli oprócz Ciebie z Sugestera będą też korzystać Twoi pracownicy, wystarczy, że ich po prostu dodasz do konta, nie musisz dla nich tworzyć osobnych kont.

1. Zakładanie konta w Sugesterze


Jeśli chcesz założyć u nas konto, wejdź na stronę sugester.pl i kliknij przycisku Załóż konto, który znajduje się w prawym górnym roguMożesz też skorzystać z przycisków zachęcających do założenia darmowego testowego konta, które napotkasz, przeglądając kolejne zakładki na naszej stronie.Po kliknięciu na przycisk system przeniesie Cię do okna rejestracji do systemu.
Wypełnij pola - adres email, na który zakładasz konto (może być firmowy lub prywatny) oraz hasło, jakim będziesz się logował do swojego konta w Sugesterze. Kliknij Zarejestruj się.
Na koniec system pokaże Ci pod jakim adresem będzie Twoje konto w Sugesterze.  Z tego miejsca możesz od razu wejść na swoje konto, klikając przycisk Przejdź do programu.

2. Logowanie do systemu


Od teraz możesz się logować do systemu, wpisując ten adres URL w wyszukiwarkę lub bezpośrednio ze strony sugester.pl, klikając przycisk Logowanie.


 


Powrót


Dodaj komentarz