'

Poznaj nowe funkcje systemu: generowanie umów w Sugesterze, łatwiejsze kasowanie maili w inboxie, nowe wyświetlanie połączeń w module VOIP

Utworzono: 2017-06-30
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-25
Liczba odwiedzin posta: 1311


Kolejny tydzień za nami, a właściwie dwa, i w Sugesterze pojawiły się nowe funkcje, o których chcemy Wam opowiedzieć. Jesteśmy przekonani, że niektóre z nich szczególnie przypadną Wam do gustu :) Zatem miłej lektury!


1. Możliwość generowania umów i ofert w Sugesterze


Tak, tak! Z naszym systemem jest to możliwe:) Wprawdzie nie jest to taka do końca nowa funkcja, bo pojawiła się już jakiś czas temu. Ale zmodyfikowaliśmy ją nieco, dokładnie opisaliśmy i dodaliśmy dwa przykłady dokumentów, których kody możecie pobrać i wykorzystać do własnych szablonów. Zatem jeśli potrzebujecie wygenerować dla swojego klienta ofertę lub umowę - wykorzystajcie do tego Sugestera! Wystarczy, że stworzycie szablon dokumentu, który będziecie mogli później wydrukować i wysłać klientowi. A jeśli chcecie jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, możecie w szablonie użyć zmiennych, dzięki którym system automatycznie uzupełni dokument np. o nazwę klienta, dane naszej firmy itd.
Jeżeli chcecie wiedzieć dokładnie jak działają szablony i jak je tworzyć, zajrzyjcie do naszych artykułów: Szablony dokumentów i Tworzenie szablonu dokumentu dla interesu i klienta.


 

2. Łatwiejsze kasowanie maili w inboxie


Naszym zdaniem bardzo pomocna funkcja. Nie raz bowiem zgłaszaliście się do nas z prośbą o wykasowanie maili w inboxie, których liczba potrafiła przekraczać kilka tysięcy. Do tej pory można było kasować posty w inboxie partiami po 100. Dzięki nowej funkcji Usuń wszystkie znalezione możecie sami kasować dowolną liczbę postów znalezionych podczas wyszukiwania w inboxie. Tak więc jednym kliknięciem usuniecie na przykład wszystkie maile z folderu Do przydzielenia, bo okazało się, że trafiał do nich spam, nawet jeśli jest ich 5000!
Więcej na temat działania tej funkcji przeczytacie w artykule Jak jednym kliknięciem usunąć wszystkie posty wyszukane w inboxie.


3. Dane Twojej firmy w Sugesterze

Po co uzupełniać dane firmy w Sugesterze? Odpowiedź jest bardzo prosta! Żeby móc, na przykład,  ustawić  dynamiczną stopkę w mailu lub żeby system automatycznie uzupełniał firmowe dane przy generowaniu umowy czy też oferty. Wystarczy, że wykorzystacie odpowiednie zmienne, system wtedy wie jakich informacji użyć i z jakich pól. Listę zmiennych i informacje, gdzie w Sugesterze uzupełnić dane Waszej firmy, znajdziecie w artykule Dane Twojej firmy w Sugesterze.
 


 

4. Nowe wyświetlanie połączeń wychodzących w module VOIP


Nie da się nie zauważyć tej zmiany. Dzięki niej połączenia wychodzące i przychodzące znacznie się teraz odróżniają. Nie pomylicie się już czy to klient dzwonił do Was, czy Wy do klienta. Dokładny opis wszystkich wyświetlanych kolumn w zakładce VOIP znajdziecie w artykule Opis oznaczeń i kolorów w module VOIP.


 


Powrót


Dodaj komentarz