Ustawienia dla opcji podglądu maili bez wchodzenia w wiadomość

Utworzono: 2022-02-10
Ostatnia aktualizacja: 2022-03-30
Liczba odwiedzin posta: 693

W inboxie w szybki sposób można "podejrzeć" treść wiadomości na liście postów bez wchodzenia w tę wiadomość. Przy każdym poście po lewej stronie znajduje się strzałka, która jest widoczna po najechaniu kursorem na dany post. Wystarczy kliknąć strzałkę, by przeczytać zawartość wiadomości, bez wchodzenia w mail/zadanie.Domyślnie taka opcja jest włączona dla każdego konta w Sugesterze. Podgląd maila w inboxie jest też równoznaczny z oznaczeniem przez system tego maila jako przeczytany. Oznacza to, że taki "podejrzany" mail zniknie z folderu "Nieprzeczytane" i pojawi się w folderze inbox jako już przeczytany.

Jeśli chcemy, żeby maile po ich podglądzie były nadal oznaczone jako nieprzeczytane i były w folderze "Nieprzeczytane" do momentu, aż nie klikniemy w mail i nie przejdziemy do jego treści, możemy to zaznaczyć w Ustawieniach konta. Wystarczy wejść w Ustawienia -> Konfiguracja Helpdesku i zaznaczyć checkbox "Wyłącz odczytywanie maila po podglądzie przez osobę odpowiedzialną".
Można też zupełnie zablokować opcję podglądu. Wystarczy wejść w Ustawienia > Konfiguracja helpdesku i zaznaczyć chechbox Ukryj opcję podglądu maili

Ustawienia bedą obowiązywały dla całego konta. Oznacza to, że żaden z użytkowników nie będzie mógł z poziomu listy "podejrzeć" posta.  W każdej chwili można wrócić do ustawień domyślnych.

 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz