Ustawienie SMTP dla Microsoft

Utworzono: 2022-10-03
Ostatnia aktualizacja: 2022-10-03
Liczba odwiedzin posta: 323

Aby wysyłać maile z Sugestera przez Microsoft dla poszczególnych skrzynek należy wykonać poniższe kroki.
Jeśli skrzynka jest już dodana, należy zacząć konfigurację od punktu 2.

1. Dodać do Sugestera skrzynkę w domenie outlook lub hotmail (jak dodać skrzynkę krok po kroku podpowiadamy w tym artykule). Ważne! Dodawaną skrzynkę w Sugesterze zapisujemy BEZ włączonego SMTP.

2. Po dodaniu skrzynki wejść w edycję tej skrzynki, klikając w jej nazwę na liście.

3. Zaznaczyć checkbox "Używaj własnej poczty SMTP", a w polu "Dostawca poczty" wybrać Microsoft. Po wybraniu tej opcji pojawi się komunikat jak ten poniżej. Należy kliknąć "OK".4. Następnie należy kliknąć niebieski przycisk "Kliknij tutaj, aby zalogować się do konta Microsoft"5. Po kliknięciu tego przycisku użytkownik zostanie automatycznie przeniesiony do konta Microsoft. Należy się do niego zalogować (login musi zgadzać się z adresem email skrzynki!) i zaakceptować zgody na dostęp dla Sugestera.6. Po zatwierdzeniu zgód użytkownik zostanie przeniesiony z powrotem do edycji skrzynki w Sugesterze. Należy kliknąć niebieski przycisk "Zapisz" na dole strony, by dokończyć konfigurację.

Gotowe! Można już wysyłać maile z Sugestera za pośrednictwem Microsoft.
 
 WAŻNE! Przed rozpoczęciem wysyłki maili z dodanej skrzynki email należy najpierw ją zweryfikować. W artykule Weryfikacja skrzynki email pokazujemy krok po kroku jak to zrobić.

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz